Casa Riccardi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
След една седмица в бара... 6185632B
Добре дошли!

Искате удоволствие, желаете го, копнеете за него. Добре дошли в Каса Рикaрди. Скандално място, където господарят наистина е господар, и трябва да му се подчиняват. Зад вратите на хотела ще намерите най-доброто обслужване, което може да Ви бъде предложено. За вашите нужди ще се погрижи персонала на хотела, който ще Ви предложи точно това което търсите. Търсите качествен роб, или пък искате да бъдете доминирани, това е вашето място. Тук вашите желания, ще бъдат осъществени. Забавления без забрани. Тук всеки грях намираше своето място. Мистър Х, Ви очаква.
Вход

Забравих си паролата!

След една седмица в бара... 6185630s
Latest topics
» Maison de Voltaire (dix-huit en plus)
След една седмица в бара... EmptyСря Юли 22, 2015 12:26 pm by Voltaire.

» Coffee Shop ''Soul"
След една седмица в бара... EmptyСря Юли 15, 2015 9:42 pm by Voltaire.

» Dé' Arue château dans la banlieue de Paris
След една седмица в бара... EmptyВто Юли 07, 2015 6:05 pm by Voltaire.

» Търся си рп другарче.
След една седмица в бара... EmptyВто Юни 23, 2015 7:27 pm by Юри Космодемянски

» Нашите приятели.
След една седмица в бара... EmptyПон Яну 05, 2015 10:30 am by Franz Stilzberg

» When the memories comes all over again.. a.k.a. My horrible 24th B-Day~
След една седмица в бара... EmptyНед Ное 02, 2014 3:40 pm by Voltaire.

» Вашите форуми
След една седмица в бара... EmptyНед Яну 19, 2014 11:22 am by giuliano.

» Дванадесет часовия полет...
След една седмица в бара... EmptyПет Дек 06, 2013 5:18 pm by Aaliyah*

» River Island
След една седмица в бара... EmptyНед Ное 03, 2013 6:21 pm by Aaliyah*

» Lucas Klemmanso
След една седмица в бара... EmptyНед Ное 03, 2013 5:44 am by Lucas Klemmanso

» Плажа в покрайнините
След една седмица в бара... EmptyСря Окт 30, 2013 8:25 pm by Aaliyah*

» *Лунапарк*
След една седмица в бара... EmptyПет Окт 11, 2013 10:49 am by Aaliyah*

След една седмица в бара... 6185631b
След една седмица в бара... 6188448H След една седмица в бара... 6188459g След една седмица в бара... 6188667D
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 36, на Нед Яну 13, 2013 5:25 pm
След една седмица в бара... 6185633f

След една седмица в бара...

2 posters

Go down

След една седмица в бара... Empty След една седмица в бара...

Писане by Feytan Чет Юни 13, 2013 5:50 pm

Беше в стаята си,когато и казаха,че е купена от някакъв мъж и трябваше да отиде на уречено място. Страхът я обля цялото и тяло,защото и казаха мъж. Страхуваше се да не е някой подобен на предишните и господари. Някой стар и възрастен,който да я караше да прави глупости. 
Вече изпитваше удоволствие от секса но въпреки това все още интимните отношения не и харесваха,защото някой бяха прекалено откачени. Въпреки това се подчиняваше,нямаше друг избор но в последно време търсеше възможност да избяга и не бе слона да приема всичко. Само че това не се знаеше...
Облече една червена рокля,като сложи дълги копринени чорапи,трябваше да бъде секси,защото така и бяха заповядали. Подадоха и една снимка,за да знае кой е господаря и,като и казаха,че таксито я чака,а багажа вече,ще е там където той каже.
Качи се на таксито,като за по малко от 15 мин.,се оказа пред някакъв бар. Влезе неуверено,като се оглеждаше за да види човека от снимката. Привлече погледите на мъжете,винаги го правеше без значение с какво бе облечена,защото имаше невероятни форми. 
Пристъпи бавно,пое си дъх и тръгна към сепарето на което се намираше мъжа. Приближи се но не прекалено близо:
-Вие ли сте Кристиан?
Не го погледна,гледаше към земята,по всичко си личеше,че се срамуваше,страхуваше и още куб неща:
-Аз съм Фейтан,вашата робиня...
Преглътна голямата буца в гърлото си.
Feytan
Feytan

Брой мнения : 217
Join date : 13.01.2013

Върнете се в началото Go down

След една седмица в бара... Empty Re: След една седмица в бара...

Писане by .christian Чет Юни 13, 2013 6:24 pm

Крисчън не знаеше какво точно го прихваща.Може би това, през което преминаваше, можеше да се определи като някакъв вид изкривяване,професионално, най-вероятно, свързано с работата, която му се налагаше да върши ден след ден.Тази така отвратителна работа, но в същото време му харесваше по някакъв изкривен начин.И за да се отърве от каквито и да е мисли, за да не се изкушава отново да "влезе" в умовете на извратените психопати, той правеше това - купуваше момичета, които можеха да задоволят всяко негово желание.Това се харесваше толкова много на една част от съществото му, че на моменти се плашеше със себе си.Но друга част от него бе ужасена от личността в която той се превръщаше.
Седейки в едно сепаре, той очакваше спокойно новото момиче.Този път желанията му бяха по-различни, отколкото последния път, когато му бяха пратили Каталина, за това очакваше момиче с различна личност.Вече имаше една достатъчно непокорна, която бе в състояние да го извади от равновесие и да го тикне до опасни предели.Сега имаше нужда от някое по-нежно и мило момиче.Може би, за да види дали щеше да успее да я поквари...или дали щеше да успее да запази невинното в себе си.
Виждайки момичето в червена рокля, което се бе устремило към него, разбра, че това е тя.Още от далече можеше да познае, че щеше да си има работа с друг вид робиня и това му се понрави.Прикри леката си гримаса, когато я чу да споменава името му.Всъщност се съсредоточи върху това, колко неуверена и плаха изглеждаше.Подобно на малка порцеланова кукла, попаднала в свят, в който зад всеки ъгъл дебнеше нещо, готово да я счупи на хиляди парченца.
-Първо се казва "Добър вечер", а след това се задава въпроса - изрече спокойно той, поглеждайки я.Нейният поглед обаче бягаше от неговия.Главата й бе наведена надолу и поради това, той се изправи и се приближи до нея.Прокара пръста си по брадичката й, повдигайки главата й нагоре, карайки я да го погледне. - Не знам кога ще се научат как се казвам.Името ми е Крисчън, а не Кристиан.Седни.
Остави я и се върна на мястото си, докато тя се настаняваше.
-Какво ще пиеш, Фейтан?
.christian
.christian

Брой мнения : 54
Join date : 09.06.2013

http://diaries.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

След една седмица в бара... Empty Re: След една седмица в бара...

Писане by Feytan Чет Юни 13, 2013 6:51 pm

Подчини му се без да каже нищо листа който и дадоха беше с грешна информация но нямаше да се оправдава,защото много пъти знаеше,че това не водеше до никъде. По лесно бе,да кажеш,че грешиш от колкото да се оправдаваш,защото никога не ти вярваха:
-Постете моя е грешката,ще се поправя...
Отново избегна погледа му,само се обърна,когато я попита,какво ще пие. До сега никой не я питаше,какво иска,свикна да и поръчват,каквото те пожелаят,понякога пиеше неща,който не и харесваха и никога не би изпила:
-Каквото Вие прецените господарю...
Не че не можеше да реши но във всяка ситуация можеше да греши,ако си позволеше да му каже нещо,можеше да я нахока,защото има желания и той решаваше или обратното. 
Приглади полите на роклята си,защото беше нервна,усещаше че господаря и няма да е много благосклонен към нея или по скоро се страхуваше от това,че можеше да и се падне отново човек който да я нарани. Позволи си за малко да го погледне,защото и се стори по различен от снимката. До някъде и се стори красив но не можеше напълно да му се довери.
Feytan
Feytan

Брой мнения : 217
Join date : 13.01.2013

Върнете се в началото Go down

След една седмица в бара... Empty Re: След една седмица в бара...

Писане by .christian Чет Юни 13, 2013 7:05 pm

Щеше да каже, че грешката не е нейна, но си замълча и не направи нищо.Имаше чувството, че ако я накараше да протегне ръката си напред, то тя щеше да трепере доста неконтролируемо.Дали това пораждаше някакво чувство в сърцето му?Бе на път да разбере...
След като остави преценката върху това, което ще пие на него, той я погледна.
-Не съм тиранин, Фейтан.Не ме гледай като такъв.Не ми отговаряй, сякаш те е страх, че ще те зашлевя при първата сгрешена дума.Това просто не е нормален разговор.
Е, поне й го каза.След което, повдигайки ръката си, поръча на дошлото момиче да й донесе едно мартини.Може би, щеше да й помогне да се отпусне.
-Но ми харесва респекта, който имаш.Макар че имам чувството, че той граничи повече с отвращение и страх, отколкото с...уважение.
"Ама че банална дума!" - изсмя се той на ум.Уважение?!В днешното време, кой уважаваше другия?Може би бе проспал такъв момент, защото не помнеше.
-Кажи ми нещо повече за себе си.
.christian
.christian

Брой мнения : 54
Join date : 09.06.2013

http://diaries.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

След една седмица в бара... Empty Re: След една седмица в бара...

Писане by Feytan Чет Юни 13, 2013 7:30 pm

До сега не бе чувала нещо подобно или по скоро бе чувала но скоро се оказваше лъжа. А,и никой до сега не се интересуваше от нея,което и направи приятно впечатление,малко или много,макар че не можеше да го оцени,защото все още се страхуваше от него. Това чувство не можеше да мине просто ей  така и да се отпусне. 
-Обичам да рисувам,пея,танцувам и свиря на няколко инструмента.-звучеше все едно изтъкваше предимствата на някакъв уред(себе си)-Работя и в бар,пея... Предишния господар искаше да работя там.
Парите до сега,който изкарваше,всички и ги взимаха и той сега можеше да реши,какво да прави с тях. Протегна се към питието си,което кущо бе дошло,като вдигна чашата си за наздраве. 
-Благодаря за питието...
Не харесваше "Мартинито" ,по принцип не обичаше алкохола но отпи за да не бъде нелюбезна. Ръцете и трепереха и бе видно,за него докато се протягаше и докато държеше чашата. Остави я на масата,като облиза долната си устна от притеснение. Може би бе прекалено но бе видяла всичко,за да може да реагира:
-Простете,че се държа по този начин но всичко ми се е случвало и всичко. Не Ви познавам и не знам,как бихте реагирали,наказвана съм и за по малко от грешен отговор...
Feytan
Feytan

Брой мнения : 217
Join date : 13.01.2013

Върнете се в началото Go down

След една седмица в бара... Empty Re: След една седмица в бара...

Писане by .christian Чет Юни 13, 2013 8:09 pm

Кимна леко, докато тя изреждаше нещата, които обичаше да прави и това, което й се отдаваше."Артистична личност" - помисли си Крисчън.До сега не се бе сблъсквал с подобно момиче, за това щеше да е един вид предизвикателство за самия него.
-Вече няма да работиш там.Ако толкова желаеш да започнеш работа, ще си намериш нещо много по-добро и престижно.Ще ти помогна.Но няма да работиш в каквито и да е барове, дискотеки или нещо от този род.Не подхожда на момиче като теб.
След като й заяви това, което мислеше относно работата й, се отдръпна и изпи последните няколко глътки, които се намираха в чашата му.Изкуши се да възкликне, че е толкова млада и не е естествено да знае толкова много за наказанията, но реши, че това само ще я накара да се свие още повече в черупката си за това си замълча и кимна разбиращо.
-Ще изтърпиш наказание, само ако престъпиш някое от моите правила, а те са много прости за изпълнение.Можеш да ходиш където поискаш докато мен ме няма в къщата, но щом се прибера от работа, трябва и да си в дома.Не трябва да се ровиш из каквито и да е документи свързани с работата ми.За твое добро е.
И наистина мислеше това, което казваше.Виждаше я толкова наплашена, какво ли щеше да стане, ако по случайност се поровеше из папките, пръснати из бюрото му?
-Понеже обичам да пътувам, често ще ме съпровождаш.Друг път ще оставаш в дома, за да предадеш наставленията ми на жената, която идва, за да почиства.Ако се държиш добре с мен и аз ще се държа по същия начин.Мога да съм много мил, но мога и лесно да сменя настроението си.Всичко зависи само и единствено от теб.Ще имаш собствена стая и гардероб.Винаги може да добавяш в него каквото искаш, парите никога не са проблем.Това е.Не е трудно, не мислиш ли?
Предпочиташе да я запознае наведнъж с всичко, за да може след това да се отдадат на допълване на празнотите, които не са били пояснени в тези няколко изречения.
.christian
.christian

Брой мнения : 54
Join date : 09.06.2013

http://diaries.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

След една седмица в бара... Empty Re: След една седмица в бара...

Писане by Feytan Чет Юни 13, 2013 8:35 pm

Поклати глава,сега нещата бяха малко по ясни и определено малко или много и олекна,защото не я караше да се връща в онзи бар в който често си сменяше длъжността и правеше компания на застаряващи мазни мъже,който често злоупотребяваха с нея. 
-Искам и обичам да пея но наистина не обичам бара...
Позволи си да каже това,което иска,а след това се забеляза нещо,което не можеше да се забележи скоро,а това беше нежна усмивка:
-Бих искала да работя,щом Вие разрешавате и ще ми помогнете,аз ще Ви бъда много благодарна.
Сърцето и все още пропускаше но лека полека,се успокояваше и започваше да мисли по нормално. Все пак още му нямаше пълно доверие,а и как тя беше тук едва от няколко минути:
-Преди организирах сметките на господаря си но щом Вие не искате да съм се меся в документите Ви,няма да го правя. Всъщност,аз не обичам да се занимавам със сметки и всякакъв вид неща.
Тя беше човек на творчеството на изкуството и не и харесваше нищо,което това ри умът и с цифри или с много информация,така че нямаше да му се меси,за нищо:
-А,и вашата работа си е ваша...
Всъщност първия и господар се занимаваше с проституция имаше бордей,както и имаше интересен сексуален вкус,който граничеше със съдизма,за това се научи да се прави на глуха и на сляпа.
-А,господярю...
По бузите и избиха руменини,искаше да попита дали,щеше да иска нещо повече от нея,да бъдат интимни но и се стори,че е глупав въпрос:
-Извинете... не е нещо важно...
Вратлето и леко потрепери,като се пресегна към чашата.
Feytan
Feytan

Брой мнения : 217
Join date : 13.01.2013

Върнете се в началото Go down

След една седмица в бара... Empty Re: След една седмица в бара...

Писане by .christian Чет Юни 13, 2013 9:03 pm

-Тогава ще ти потърсим подобаваща работа.Някоя, която ще те удовлетвори - отвърна й окуражаващо Крисчън.Харесваше всестранни личности, които бяха нещо повече от момиче за секс.Наистина, работата на роба, в повечето време, бе точно такова, но на него това му се струваше отвратително.Всеки, който заслужаваше, трябваше поне до някаква степен да преследва мечтите си.
-Може да отвориш собствена галерия в която да рисуваш или нещо друго, което е свързано със страстите ти.Колкото до работата, така или иначе не се занимавам със сметки.
Виждайки лекото оживление, което настъпваше в очите й, той си позволи леко да се усмихне.С малки стъпки винаги бе лесно да предразположи по-плахите момичета да му се доверят.Доверието, бе нещо много важно.Ако не му се доверяваха, нямаше да го разберат.А ако не го разбираха, в моментите в които не беше подходяща компания, щяха да помислят, че е отвратителен човек.Макар да имаше нещо вярно.
-Винаги можеш да ме питаш.Без значение от въпросите.Хайде. - подкани я той с лек жест. - Неудобството не съществува, не и когато аз съм срещу теб.
.christian
.christian

Брой мнения : 54
Join date : 09.06.2013

http://diaries.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

След една седмица в бара... Empty Re: След една седмица в бара...

Писане by Feytan Чет Юни 13, 2013 9:19 pm

Поклати глава,защото не искаше да питаш. Често задаваше въпроси,преди да ги осмисли дали са редни или не или дали бяха неудобни. Всъщност бяха неудобни за нея,а тя ги задаваше и така се поставяше в още по неловка ситуация.
-Не... аз...-прехапа долната си устна-Не искам да измислям нелепа лъжа,за която можете да ме хванете но наистина не искам да задам този въпрос.
Чу музиката хареса и се,за това леко си затананика но не прекалено много. Всъщност бе достатъчно,за да чуят прекрасния и глас. Сложи ръка на устата си:
-Съжалявам не исках да ви злепоставя.
Обикновено не се отпускаше толкова много:
-Можете ли да ми кажете,нещо за вас,нещо което прецените? Какво обичате?
Щеше да и е по лесно ако можеше да научи повече неща за него,така можеше да си спести много грешки от невнимание,не би искала да го ядоса:
-Мога да готвя,ако обичате нещо мога да Ви го приготвям.
Всъщност всичките и надежди бяха такива,да не се окажеше някой от господарите,който обича да и причинява болка. Подчиняваше се но го мразеше.
Feytan
Feytan

Брой мнения : 217
Join date : 13.01.2013

Върнете се в началото Go down

След една седмица в бара... Empty Re: След една седмица в бара...

Писане by .christian Пет Юни 14, 2013 4:34 pm

Повдигна рамене в знак, че не се интересуваше особено.Щом не желаеше да му каже, значи не бе особено важно.А щом не бе особено важно, не бе негов проблем.Когато решеше да говори, можеше да го направи.Но явно този момент не е подходящия.
-Да ме злепоставиш?Повече отколкото аз самият съм го правил, няма начин.
И си беше истина.Изцепките в живота му не бяха малко, някой от които се помнеха доста дълго време.За щастие, в този бар нямаха злопаметност, за това от няколко месеца отново бе започнал да го посещава.
-А и щеше да ме злепоставиш, ако нямаш глас.А при теб не е така.
Какво можеше да й каже, което да не я стресира още повече?Хм...нямаше такова, което само по себе си беше плашещо.Но пък, винаги можеше да й каже част от истината и то тази, която не бе чак толкова ужасна и плашеща...на пръв поглед.
-Това че можеш да готвиш е страхотно.По принцип имам познания в кухнята, но женска ръка винаги е от полза.А що се отнася за мен, мисля че научи най-важното.Не мисля да те третирам лошо, стига да не си го заслужиш.А можеш да си го заслужиш, ако единствено престъпиш нещата, за които вече съм те предупредил.
Чак след като изрече тези думи се сети, че тя всъщност се интересуваше какво харесва, а не какво...би й навредило.За това леко се прокашля, преди да започне да говори отново.
-Много са нещата, които харесвам.По принцип не съм заядлива личност, но и аз имам своите...тъмни периоди.
"Които в последно време станаха много повече." - допълни той наум.
-А сега, след като изпи питието си, мисля че е време да видиш къде живея.Също така трябва да ми кажеш къде се намира багажа ти.
.christian
.christian

Брой мнения : 54
Join date : 09.06.2013

http://diaries.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

След една седмица в бара... Empty Re: След една седмица в бара...

Писане by Feytan Пет Юни 14, 2013 4:54 pm

-Казаха ми,че ще го пратят на посочения от вас адрес.
Не знаеше,дали е занесен,можеше да се окаже без дрехи,а и те не бяха много,само последните и вещи бяха онези за рисуването,който предния господар и подари. Бяха две или три кутии с всякакви неща и пособия за рисуване,както и няколко платна и скицници,който нямаше време да използва:
-Нямам много вещи. Не са много нови,имам няколко нови но те са като за работата ми.
Много блестящи и много оскъдни,за да привличат внимание. Нямаше спор,красиви бяха но определено не са от приличните дрехи,който можеше да носиш всеки ден.
Изпи питието си,като бе готова да тръгне с господаря си. Малко и бе любопитно,къде щеше да отиде,каква щеше да е къщата,дали щеше да бъде голяма или малка. Как живееше новия и господар. Тайно се надяваше да не намери каиши и камшици в мазето. Изпитваше ужас  от това да слиза в мазетата или някой да я водеше на там. Надяваше се и поне обещаната стая да не е като кутийка. Не че бе свикнала с разкоша но винаги се надяваше на нещо добро:
-Готова съм да тръгваме,когато пожелаете.
Feytan
Feytan

Брой мнения : 217
Join date : 13.01.2013

Върнете се в началото Go down

След една седмица в бара... Empty Re: След една седмица в бара...

Писане by .christian Сря Юни 19, 2013 6:16 pm

-Е, щом са обещали да ги доставят на адреса, значи са го направили.Едва ли биха си позволили да не изпълняват заръчаното им, точно при мен.
Щеше да е изключително глупаво от тяхна страна, да се заяждат в период, в който не му бе нужно точно това.Те нямаше как да знаят това, но от представата, която си бяха изградили за него, можеха да гадаят.
-Няма значение.В стаята ти има достатъчно дрехи, за всякакъв повод.Към тях можеш да добавяш каквото си пожелаеш.И все пак ще се погрижа да получиш и своите си.
Щом тя бе готова, изпила питието си, той плати сметката, оставяйки дори повече от нужното и се изправи.Подкани я да се изправи с жест и я пусна пред себе си.Излизайки навън, жегата все още можеше да се усети, сякаш се бе пропила навсякъде и нямаше място, където би могъл човек да избяга от нея.Посочи й колата му, която бе паркирана не далеч от бара и двамата се запътиха натам.Стигайки до нея й отвори мястото до шофьора.Скоро след като тя седна, той се настани до нея и запали.
Не им отне много време да стигнат от бара до дома му.С изписано нежелание на лицето, той напусна прохладната кола и двамата отново бяха изложени на неприятната жега.Естествено, само докато успяха да влязат.Точно до вратата се намираха куфарите й.Явно ги бяха донесли в периода, когато жената, която почистваше къщата бе там и тя ги бе приела.Това определено бе по-приемливия вариант.
-А, ето го и багажа ти.В такъв случай, първо ще ти покажа стаята ти.Ела.
Качиха се на втория етаж и не след дълго я отведе до една врата.Отваряйки я, той отстъпи настрани, за да влезе.
-Можеш да се разполагаш, да си починеш, преоблечеш или каквото искаш.Имам малко работа, след което ще сляза на долния етаж.Ще ме откриеш.
Казвайки това, той я остави да свикне с мястото и отиде в своята стая.Затваряйки вратата зад себе си, първото нещо, което видя бяха разпилените папки, подсказвайки му колко далеч бе от разрешаването на поредния случай.Но каквото и да ставаше, първо имаше нужда от един освежаващ душ, който да го отпусне.Изпълнявайки намерението си, десет минути по-късно се намираше седнал, преглеждайки папките.Наслаждаваше се на прохладата, която влизаше през открехнатия прозорец и приятно галеше кожата му.Отделяйки нещата, които щяха да му бъдат полезни, реши да свърши по-важното по-късно, за да може след това да има на разположение цяла нощ, за да осмисли всички варианти, които щяха да се появят в главата му.
Облече се с бяла риза, чиито три горни копчета остави неразкопчани и панталон.Прибирайки всички папки, освен една, която взе със себе си, в едно чекмедже на бюрото, което винаги държеше заключено, той излезе от стаята.Слезе на долния етаж, озовавайки се в кухнята от където си наля чаша уиски.Имаше още време до вечерята за това отиде до хола, където се разположи удобно и разгърна папката, започвайки отново да чете текста й, който подробно описваше местопрестъплението, жертвата, начина на смърт и така нататък.
.christian
.christian

Брой мнения : 54
Join date : 09.06.2013

http://diaries.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

След една седмица в бара... Empty Re: След една седмица в бара...

Писане by Feytan Сря Юни 19, 2013 7:00 pm

Малко бе шокирана не знаеше,какво да очаква и какво и предстоеше. Много мразеше неизвестното и това,че нищо,ама нищо не зависеше от нея. 
Но си имаше и положителните страни,той бе мил,стаята и бе красива,той се погрижил да има всичко,а дори вещите и се намираха в стаята и. Любимите и неща с който можеше да се разсейва. 
В първия момент,когато остана сама се чувстваше малко като паднала от небето. Не знаеше от къде и е дошло. След минута две си пое дълбоко дъх и осмисли нещата,като седна на леглото. Имаше нужда от няколко минути,който той и бе предоставил,да си поеме дъх,да осмисли нещата и още куб неща. Щом всичко малко се нормализира и прие нещата си взе душ,изсуши се и отиде към гардероба,за да види новите си дрехи.
Още щом отвори ахна,никога през живота си не бе притежавала толкова хубави дрехи. Наистина хубави,прилични,не я караха да изглежда,като уличница или нещо подобно. Възползва се от възможността и облече една хубава тъмно лилава рокля,която не бе толкова къса,колкото предишните и неща,но и бе от лека материя,която бе подходяща за това горещо време.
Не знаеше,дали е горе или вече е слязъл,а не искаше да влиза в кабинета му,защото не искаше да си навлече неприятности още в началото. 
Огледа няколкото стаи на долния етаж но щом стигна до хола не бързаше да приближи към него,защото видя,че държи някаква папка,нещо което и беше забранено да вижда,за това остана на място и не приближи,той беше прекалено зачетен в съдържанието,за това леко почука,за да привлече внимание но и да не го изплаши.
Стоеше на входа на хола,като косата и бе влажна и отметната на дясната и страна.
-Желаете ли нещо за хапване. Може да приготвя вечеря по ваше желание.
Feytan
Feytan

Брой мнения : 217
Join date : 13.01.2013

Върнете се в началото Go down

След една седмица в бара... Empty Re: След една седмица в бара...

Писане by .christian Сря Юни 19, 2013 7:25 pm

Нещо не се връзваше в цялостната картина.Имаше нещо, което убягваше от погледа му, но той все още не можеше да определи какво точно бе.Близо до ума, намиращо се точно пред очите му, но все пак в пълна загадка.Бе изгубил тренинг.Само това можеше да констатира.Трябваше да спре с постоянното разсейване, което му пречеше да върши работата си.
"Или което му пречи да се побърка...например..." - отново този дразнещ глас в главата му, напомнящ му плюсовете, които на него не му харесваха, но все пак си оставаха плюсове.
Тихото почукване, което съзнанието му отказваше да приеме, защото точно това щеше да го извади отново от мислите му, все пак му напомни, че не е сам в къщата.Променливите желания се появяваха постоянно - ту искаше да остане сам, за да може най-накрая да завърши проклетия случай, но знаеше, че щом го направи като с магическа пръчка ще изникне друг.В друг момент пък това, че не бе сам бе най-доброто нещо, което някога можеше да му се случи в моменти като тези.Защото най-важното бе да не губи представа за реалността - кое е реално и кое - не.
-Сготви това, което умееш най-добре - изрече той, не откъсвайки поглед от папката пред себе си.Още малко...бе му нужно още малко, за да се сети и да стигне до дъното на тази история.Някакъв щрих, който до сега му убягваше.Проследи за пореден път в съзнанието си пътя на събитията, представяйки си с изключителни детайли всичко, което се бе случило.Още веднъж и още веднъж...докато накрая, отговора блестящ и толкова елементарен се появи пред погледа му.
Отвори очи, поемайки си въздух.Това беше.Бе открил ключа, който идеално пасваше на ключалката.Перфектно.С огромно желание затвори папката и разтри очите си.Трябваше да прогони извратените картини от мозъка си.А за да стане това, трябваше да се разсее с нещо друго.Помисли си къде ли е отишла Фейт, но след това смътно се сети, че й бе казал да сготви нещо по нейно желание.Остави папката на масата и се изправи, тръгвайки отново към кухнята.Чашата му бе празна, за това щеше да му се наложи да си налее нова.
-Ще ми издадеш ли какво готвиш? - попита той, влизайки.Хвърли поглед върху това, което правеше, но после вниманието му бе привлечено от бутилката уиски.Наля си още една чаша и се подпря на кухненския плот, проследявайки с поглед движенията й.
.christian
.christian

Брой мнения : 54
Join date : 09.06.2013

http://diaries.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

След една седмица в бара... Empty Re: След една седмица в бара...

Писане by Feytan Сря Юни 19, 2013 7:48 pm

-Добре...
Той не я чу и тя не досади,за това го остави. Щом стигна до кухнята отвори хладилника,за да обмисли,какво да прави. Беше пълен почти до горе,за това реши да направи три неща. Винаги готвеше така но сега трябваше да го направи за по малко време. За това реши да направи пилешки гърди,със сметонов сос,малко топено сирене,подправки и малко гарнитура от зеленчуци. Стека имаше нужда от много готвене,за това,щеше да го направи за утре. Той се беше забавил,а тя вече бе направила една купа салата,както соса за пилето,а крема бе в фурната. Бърз крем,колкото да има за десерт. 
Тъкмо беше към края,като сипваше соса върху пилето,когато той влезе,малко се стресна,защото не бе свикнала господарите да влизат в кухнята:
-Ами почти е готово,има салата,пиле със сос и задушени зеленчуци,както и крем,който ще стане след 15 минути.
Погледна за малко към него но се завъртя и остави тигана в мивката,като го сля с вода за да изстине,да се отмие малко и го сложи в миалната:
-Ако желаете,може на крема да сложим плодове. Направих пиле понеже на стека,ще му е нужно много време,утре ще го направя,може и пай ако желаете.
Все още не знаеше,къде ще желае да хапне,за това реши просто да попита:
-Къде да сервирам?
Feytan
Feytan

Брой мнения : 217
Join date : 13.01.2013

Върнете се в началото Go down

След една седмица в бара... Empty Re: След една седмица в бара...

Писане by .christian Сря Юни 19, 2013 8:21 pm

Това, което му изреди звучеше вкусно, а сега след като бе свършил работата си, разрешавайки случая се чувстваше още по-гладен.Само трябваше да си напомни по-късно да направи телефонно обаждане и след това щеше да им каже просто да го оставят на мира за няколко седмици.Взимаше си...отпуск, например.
-Разбира се, плодовете се добър избор.
Всъщност му бе напълно безразлично.Времето, когато оценяваше храната бе, докато я ядеше.И имаше предпочитание някой друг да я е сготвил.Все пак бе мъж и колкото и да имаше познания в тази област...винаги бе добре някой друг да сготвеше.
-Щом става дума за храна, избора е напълно твой.Стига да не решиш да ме отровиш, разбира се.
Усмихна се на собственото си подмятане, което трябваше да мине като шега, макар че произнесено с неговия тон, не звучеше точно така.
-В трапезарията.Нямам търпение да видя какво си сготвила.Но първо имам да свърша нещо, докато ти привършиш.
След това отиде обратно до хола, взе папката от масата и я занесе обратно до стаята си.Проведе обаждането, което трябваше, колкото да каже какво бе открил и се върна отново в кухнята, точно на време, когато започваше да сервира.Изпи остатъка от уискито и изми чашата.
-Какво точно питие мислиш, че ще върви с това ядене?
.christian
.christian

Брой мнения : 54
Join date : 09.06.2013

http://diaries.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

След една седмица в бара... Empty Re: След една седмица в бара...

Писане by Feytan Сря Юни 19, 2013 8:37 pm

Радвах се,че не възрази,повечето,каквото и да им сготвеше са недоволни и не им харесваше. Дори да е това,което са искали. 
-Бяло вино,заради пилешкото и сметаната...
Разбираше си от работата нямаше такава,като нея. Всъщност бе идеална за майка но знаеше,че това беше смела мечта,която си бе избила от главата,че никога няма да стане. Робите не се омъжваха,а децата има ставаха роби също като родителите си. 
Нареди всичко на масата,като остави всичко на масата,като го остави да реши дали искаше селата преди яденето или просто да яде. Защото го виждаше,колко гладен е в същност. Изчака го да се върне с бутилката вино и го изчака да седне . Не сядаше преди господаря си никога. Всъщност бе толкова покорна а в същност просто искаше да прави това което иска и да не се налага да прави това.
-Винаги ли работите толкова вглъбено?
Не го питаше какво работи просто такива формални въпроси,който не задълбават но поддържат разговора:
-Изглеждате ми,все едно сте изцяло погълнат от работата си,страхувах се да не ви изплаша.
Сложи му все пак малко салата в празната чиния.
-Радвам се,че нещата ми са тук,ако желаете може да ви нарисувам портрет,ако имате малко повече време.
Feytan
Feytan

Брой мнения : 217
Join date : 13.01.2013

Върнете се в началото Go down

След една седмица в бара... Empty Re: След една седмица в бара...

Писане by .christian Сря Юни 19, 2013 9:14 pm

Кимна леко и тръгна, за да вземе бутилка с бяло вино.Избра това, което му се стори най-подходящо и се върна обратно.Фейт тъкмо бе подредила масата.Отваряйки бутилката, напълни две чаши, подавайки й едната.
Не прикри леката си усмивка, когато заговори непринудено за работата му.
-Това е моето проклятие.
И казваше истината.Тази едничка дума описваше най-перфектно всичко.Изчерпателно и без да оставя празни пространства за недоразумения.
-Няма да ме изплашиш.В такива моменти нямам очи и уши за нищо друго.С времето ще свикнеш с тези мои настроения.
Това че за първи път се сблъскваше с някой, който умее да рисува, доста му се понрави.Като дете обожаваше всякакъв вид изкуства, но не успя да се реализира в тази посока.
-Би могло.Ако носиш някое от произведенията си, мога да изкажа "професионалното" си мнение.Ако ли не - никога не е късно да нарисуваш нещо през свободното си време. - опита от салатата, която бе поставила в чинията му. - Много е вкусно.От сега нататък това ще е едно от задълженията ти.Току виж по някое време се науча как да готвя по същия начин.
.christian
.christian

Брой мнения : 54
Join date : 09.06.2013

http://diaries.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

След една седмица в бара... Empty Re: След една седмица в бара...

Писане by Feytan Сря Юни 19, 2013 9:29 pm

-С удоволствие,ще ви науча,стига да имате желание и време.
Хубаво и се стори,че изпитваше желание за готвене,отново факт,че никой до сега не го искаше,щеше да и е много приятно да го научи и двамата да готвят. Можеше да прави нещо и да се чувства важен,все едно той го е сготвил това е най-важното.
-Имам няколко неща,не са много и може да ги видите,когато пожелаете. Приятно ми е,когато на някой му харесва това което правя. 
Радваше я и факта,че за първи път бе оценен,за това което прави и не чу пак критики за храната.
-Щом ви харесва,ще ви правя но има още много вкусни неща,ако това ви е харесало,почакайте стека утре.
Почваше да се отпуска,защото не виждаше заплаха,може би някога щеше да не е в толкова добро настроение но щеше да се наслаждава на хубавите неща,защото често липсваха от живота и до сега. 
Щом привършиха,тя стана и от сервира и донесе десерта,беше го извадила по средата на яденето,за да изстине малко. Поднесе го,като остави малко плодове в една чиния,ако пожелае да си сложи. Лек млечен крем нищо прекалено префарцунено но много вкусно с плодове,само че тя го обичаше без. 
-Надявам се и това да Ви хареса.
Щом седна,загреба с лъжичката,по лицето и се изписа наслада и удоволствие,като въздъхна:
-Обожавам го сладки неща...
Облиза устните си и му се усмихна,не знаеше,че може да въздейства по друг начин.
Feytan
Feytan

Брой мнения : 217
Join date : 13.01.2013

Върнете се в началото Go down

След една седмица в бара... Empty Re: След една седмица в бара...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите