Casa Riccardi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Езерото в парка - Page 2 6185632B
Добре дошли!

Искате удоволствие, желаете го, копнеете за него. Добре дошли в Каса Рикaрди. Скандално място, където господарят наистина е господар, и трябва да му се подчиняват. Зад вратите на хотела ще намерите най-доброто обслужване, което може да Ви бъде предложено. За вашите нужди ще се погрижи персонала на хотела, който ще Ви предложи точно това което търсите. Търсите качествен роб, или пък искате да бъдете доминирани, това е вашето място. Тук вашите желания, ще бъдат осъществени. Забавления без забрани. Тук всеки грях намираше своето място. Мистър Х, Ви очаква.
Вход

Забравих си паролата!

Езерото в парка - Page 2 6185630s
Latest topics
» Maison de Voltaire (dix-huit en plus)
Езерото в парка - Page 2 EmptyСря Юли 22, 2015 12:26 pm by Voltaire.

» Coffee Shop ''Soul"
Езерото в парка - Page 2 EmptyСря Юли 15, 2015 9:42 pm by Voltaire.

» Dé' Arue château dans la banlieue de Paris
Езерото в парка - Page 2 EmptyВто Юли 07, 2015 6:05 pm by Voltaire.

» Търся си рп другарче.
Езерото в парка - Page 2 EmptyВто Юни 23, 2015 7:27 pm by Юри Космодемянски

» Нашите приятели.
Езерото в парка - Page 2 EmptyПон Яну 05, 2015 10:30 am by Franz Stilzberg

» When the memories comes all over again.. a.k.a. My horrible 24th B-Day~
Езерото в парка - Page 2 EmptyНед Ное 02, 2014 3:40 pm by Voltaire.

» Вашите форуми
Езерото в парка - Page 2 EmptyНед Яну 19, 2014 11:22 am by giuliano.

» Дванадесет часовия полет...
Езерото в парка - Page 2 EmptyПет Дек 06, 2013 5:18 pm by Aaliyah*

» River Island
Езерото в парка - Page 2 EmptyНед Ное 03, 2013 6:21 pm by Aaliyah*

» Lucas Klemmanso
Езерото в парка - Page 2 EmptyНед Ное 03, 2013 5:44 am by Lucas Klemmanso

» Плажа в покрайнините
Езерото в парка - Page 2 EmptyСря Окт 30, 2013 8:25 pm by Aaliyah*

» *Лунапарк*
Езерото в парка - Page 2 EmptyПет Окт 11, 2013 10:49 am by Aaliyah*

Езерото в парка - Page 2 6185631b
Езерото в парка - Page 2 6188448H Езерото в парка - Page 2 6188459g Езерото в парка - Page 2 6188667D
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 36, на Нед Яну 13, 2013 5:25 pm
Езерото в парка - Page 2 6185633f

Езерото в парка

2 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Езерото в парка - Page 2 Empty Езерото в парка

Писане by Aaliyah* Пон Апр 08, 2013 8:28 pm

First topic message reminder :

Езерото в парка - Page 2 Hofgarten_A-small-lake_11401
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down


Езерото в парка - Page 2 Empty Re: Езерото в парка

Писане by Aaliyah* Вто Апр 09, 2013 8:39 pm

Бързо сменихме темпото, но беше наложително. Нямахме цяла вечер все пак... Трябваше до 30 минути да върнем колелото, така че имахме доста да наваксваме. Когато обаче си в такава ситуация, с толкова голям шанс да те хванат или просто да се обърне това.. Не ми трябваше много, преди да усетя силното удоволствие от движенията ни, макар да се вкопчвах повече от нужното в него, просто защото усещах колко силно се клати това.
Въздъхнах тихичко и скрих лице във врата му, просто защото не исках да издавам нещо по- силно от тихото мънкане, което в момента се откъсваше от гърдите ми. Не исках никой да ни чува, но не можех да се сдържам. Що за лудост бе това, което правехме..
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка - Page 2 Empty Re: Езерото в парка

Писане by Voltaire. Вто Апр 09, 2013 9:10 pm

Дъха й във врата ми ме гъделичкаше, затова и все още тихите ми стонове бях примесени с леко засмиване, но заглуших всичко с няколко кратки целувки по врата й. Преместих ръцете си на дупето й, но полата отново ми попречи, затова се оплетох в плата докато си поправях път отдолу, докато най накрая ръцете ми не хванаха бузките на дупето й стискайки ги, не особено нежно.
Свлякох се надолу в седалката. Краката ми бяха здраво стъпили, колкото здраво можеше да стъпиш на това клатещо се нещо. Ръцете ми отново минаха по бедрата й и продължаваха по краката като я накарах да стъпи на тях и един вид да си седи така, докато аз отново си взимах моето - контрола над ситуацията.
Ръцете ми се върнаха по пътя си нагоре, заемайки мястото си отново върху бузките на дупето й, но този път не го стиснаха грубо, а леко го размачкаха, като се опитвах да не и позволявам да мърда много и само аз да си се движа под нея, без да забавям ритъма, да контролирам всяко свое навлизане в нея.
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка - Page 2 Empty Re: Езерото в парка

Писане by Aaliyah* Сря Апр 10, 2013 6:51 pm

Беше забавно. Откъдето и да се намираше той се опитваше всячески да определя правилата...Някой ден щеше да ми позволи нещо повече и тогава щях да му го върна. Не, че се оплаквах, просто се държах силно за него, в случай че все пак паднем...
Продължих да играя с устни по врата му, драскайки го със зъбки от време на време, но накрая просто нямах шанс да използвам ума си. Всичко се замъгляваше и тялото ми го обземаше онова сладко мъчение, което предвещаваше скорощния край. Този път никой не ни прекъсна, за щастие. Бях достатъчно доволна, а тялото ми тръпнеше от сладкото удоволствие, което той ми носеше. Отворих за момент очи и съзрях някакво друго колело, което бавно се ориентираше към нашата посока. Подсмихнах се тихо и го целунах по врата.
- Скоро ще си имаме компания.. - предупредих го и раздвижих таза си леко, помагайки му в движенията. Поне този път я нямаше онази русата..
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка - Page 2 Empty Re: Езерото в парка

Писане by Voltaire. Сря Апр 10, 2013 8:04 pm

Не трябваше да ми казва това. И без това си поемах въздух рядко, и не ми стигаше, защото ми беше станало много неудобно, но след като щяхме да ди имаме компания ме мотивира. Не исках да ни прекъсват, не и сега или по скоро отново, защото вече нямаше да ми пука дори да се качат на нашето водно колело. Само забързах ритъма до колкото можех. Преместих ръцете си на лицето й повдигайки го за да мога да я целуна и да заглуша стоновете които бяха започнали да се надигат от гърдите ми.
Това заедно с напрежението от наближаващите хора допринесе много за края на удоволствието ни... Поне моето, защото както ми нямаше нищо вече бях на ръба и след следващите няколко тласъка в нея последва края ми. В въпреки това не спрях веднага, а постепенно забавих преди да я дръпна към мен, за да седне удобно в скута ми, а аз самия се намествах на седалката. Не обръщах внимание на нищо случващо се около нас, вече просто не ми пукаше.
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка - Page 2 Empty Re: Езерото в парка

Писане by Aaliyah* Сря Апр 10, 2013 8:42 pm

Очевидно беше решил, че този път нищо няма да ни спре, което можеше да ме радва. Снощи аз си останах незадоволена, докато той си играеше с онази празноглава... Кхм, както и да е.
Продължихме със все по- резките движения, но не ми беше достатъчно... Е, не винаги се получаваше...Но точно сега наистина имах много голямо желание да получа своето освобождение, което ме накара да издам звук на недоволство. Бях толкова близо до края си...Но той ме изпревари и ето, че компанията ни беше твърде близо. Въздъхнах и се облегнах на рамото му, скривайки лице там, а ръцете ми се обвиха около врата му. Влюбена двойка? По- скоро мислех да го хвърля през борда и да го оставя да плува след мен, след като можеше толкова много.
- Ужасен си.. - смъмрих го, намествайки се по- удобно и се завъртях така, че да съм наполовина с гръб към него, за да мога спокойно да скръстя ръце в знак на недоволство.
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка - Page 2 Empty Re: Езерото в парка

Писане by Voltaire. Сря Апр 10, 2013 9:07 pm

Не бях виновен аз... Това не се управляваше, то просто се случваше и ето че я бях изпреварил. Тотална излагация от моя страна, но това само доказваше, че все пак не и е толкова зле с мен, след като се сърдеше.
След като хората ни подминаха и завиха около нас, карайки колелото още повече да се накланя наляво надясно заради вълните които образуваше изчаках да се отдалечат малко повече, а аз само оставях леки целувки по врата й през това време.
- Ще се реванширам... Обещавам ти... Просто днес ми е за втори път, не съм кой знае колко издръжлив. - Опитах се да се оправдая и отново обгърнах кръста й, карайки я да се изправи и да седне на онова издаденото по средата на двете седалки. Самия аз отново застанах на колене.
- Май най - накрая ще разбера какъв е моя вкус. - Засмях се тихо и отново надигнах полата й премествайки очите си от нейните кум целта си. След като бях свършил предварително трябваше да я докарам до края с други средства и тъй като нямах играчки с мен, само с това, което разполагам. Езика ми се плъзна по цялата й дължина и леко се намръщих, е аз определено не бях вкусен, нямаше да я карам да поглъща тази течност и добре, че не я бях карал до сега... След известно време явно не беше останало повече, защото усещах само нейните сладки сокове или поне вкусовите ми рецептори показваха, че са сладки.
Концентрирах се върху друго. Сега трябваше да я предизвикам... А може би не само веднъж, поне да се реванширам като хората.
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка - Page 2 Empty Re: Езерото в парка

Писане by Aaliyah* Сря Апр 10, 2013 9:35 pm

Поне не ме изрита на другото място. Явно се чувстваше задължен да върне жеста. Не ми пречеше, все пак след малко щяхме да сме в лимузината му и аз нямаше да го оставя просто да стои.
Нещо обаче мъчеше съзнанието ми..
- Чакай малко, втори път? - попитах, но след секунда устните му докоснаха все още чувствителното ми място, което ме накара да изтръпна. Определено нямаше да издържа много...Езика му беше крайно настоятелен, а на мен малко ми трябваше, за да се върна отново към почти крайна позиция. Нямаше да се измъкне от обяснения, просто...щеше да почака малко.
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка - Page 2 Empty Re: Езерото в парка

Писане by Voltaire. Сря Апр 10, 2013 9:46 pm

Просто си настоявах на своето. Нямаше да го бъде, дори да се опитваше да ме разсейва с въпроси нямаше лесно да й се дам. Щеше да пита когато му беше времето, а това щеше да е след като я накарам да се извива в ръцете ми, което не беше трудно. Сега оставаше и да я задържа така.
Ръцете ми се плъзгаха от вътрешната страна на бедрата й държейки ги разтворени, защото ги събираше от само себе си. Не можех да си го обясня, освен ако не го правеше от удоволствие, но не ми се искаше да ме задуши защото и е кеф.
Езика ми обхождаше женствеността и все по палаво и настоятелно притискайки се в нея, без да се отделя нито на сантиметър...
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка - Page 2 Empty Re: Езерото в парка

Писане by Aaliyah* Сря Апр 10, 2013 9:56 pm

Лека усмивка проби по лицето ми, но бързо прехапах устна, когато една голяма доза вълнение ме заля като цунами. Въздъхнах тихо и усещах спазмите по цялото си тяло от удоволствието, което напираше в мен. Едва дишах, а тихите ми стонове вече бяха много трудни за усмиряване... Не и след като езика му ми причиняваше всичко това. Гърдите ми се надигнаха леко, а тялото ми се изви нагоре от емоциите, които бушуваха в мен. Толкова кратко време...а вече бях на ръба отново.
Зъбите ми се впиха в долната ми устна отново, същевременно борейки се и със въздуха, който нахално ми проваляше момента, удължавайки го...Усещах как всяка фибра в тялото ми се свива от удоволствие и ... Господи..
Сега вече можех да заспя спокойно. Това беше едно от най- разтърсващите ми преживявания наскоро, а факта че не биваше нито да издавам звук, нито да мърдам особено много, за да не паднем все пак просто оставяше един траен спомен в мен...Хубав спомен.
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка - Page 2 Empty Re: Езерото в парка

Писане by Voltaire. Чет Апр 11, 2013 12:41 am

Ставаше ми все по трудно да я удържам, макар ясно да виждах, че самата тя се напрягаше да не мърда много Страха и от водата беше доста силен и се надявах да се отдаде на удоволствието си, и този страх да не го помрачи напълно.
Много добре разбрах кога достигна края си, тогава ставаше още по влажна и... След като успях да й доставя удоволствието, корто преди малко не успях са успокоих и бях щастлив от себе си.
Изправих се внимателно, за да не се катурна без да искам и се облегнах, от двете страни на дупето й, върху това на което беше седнала. Устните ми посрещанаха нейните и езика който до преди секунди я докара до края й сега се завърташе около нейния. Надявам се, да не беше гнуслива.
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка - Page 2 Empty Re: Езерото в парка

Писане by Aaliyah* Чет Апр 11, 2013 8:23 pm

Главата ми все още бе замаяна от цялото преживяване, а и все пак бяхме изпразнили цяла бутилка алкохол. Но когато устните ми отново срещнаха неговите нямах нищо против.
Краката ми се обвиха около кръста му, а ръцете ми веднага се задържаха около врата му. Чувствах се като в безтегловност сега, докато треперещите ми устни се движеха срещу неговите и все още се опитвах да осъзная точно на кой свят се намирам.
Поизправих се, като целувката ми стана по- настоятелна. Можех да усетя колко силно се клатеше лодката заради движенията ни, но дори това не ме впечатляваше сега. Просто исках да изпия всяка капка въздух, останала в него...Чувствах го твърде правилно, за да е наистина правилно. Този алкохол...
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка - Page 2 Empty Re: Езерото в парка

Писане by Voltaire. Чет Апр 11, 2013 8:43 pm

На мен ли ме струваше или твърде много ме стискаше. Първата й проява на близост. Такава която тя иска. Освен това правеше целувката и съвсем скоро започнах да се задушавам. Опитах се да я прекъсна, но при първия си опит прости нямах сили да го направя.
- Мисля, че трябва да се връщаме... Нека си направим обиколка на Париж с лимузина... - Прошепнах задъхано на милиметри от устните, чакайки я да ме освободи, за да си ида на мястото. Освен това и часа май ни беше изтекъл.
Ръцете ми се спряха на бедрата й и ги разтвориха леко, а аз направих съвсем малка крачка назад, за да мога да заобиколя мястото и да се върна отново при моите си педали. Водното колело отново се заклати, малко повече от досега. Когато прескочих обаче чух цопването във водата и се обърнах да погледна Алия но нея вече я нямаше... Върнах се обратно и я потърсих с поглед, но беше наистина тъмно и така и не я видях, затова без да се замислям просто скочих след нея да я спасявам, без да си помисля, че после аз може да се нуждая от спасение.
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка - Page 2 Empty Re: Езерото в парка

Писане by Aaliyah* Чет Апр 11, 2013 9:42 pm

Не мога да повярвам, че наистина стана всичко това. Толкова бързо...Почти не усетих кога точно се изправих и в следващия момент...всичко беше черно и никъде нямаше изход. Не, че по принцип не можех поне да изплувам на повърхнността, но... това беше непрогледен мрак, което ме караше да се паникьосвам.
Започнах да махам с ръце и крака. Усетих глътка въздух за момент, но после отново се загубих и по- гадното - нагълтах се много яко с вода. Всичко ми се струваше много бавно, но едва ли беше повече от няколко секунди. Скоро някой ме сграбчи все пак и скоро бях на повърхността, кашляйки вода като за световно. Ужас...
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка - Page 2 Empty Re: Езерото в парка

Писане by Voltaire. Чет Апр 11, 2013 11:53 pm

Беше ми трудно да в този непрогледен мрак... пък и водата беше мътна, не от най чистите, но я докоснах и в следващия момент я достигнах. Прегърнах я през кръста и и изплувах заедно с нея на повърхността. Накарах я да се хване за водното колело, а моите ръце се опитваха да отместят косата от лицето й. Беше мокра и сякаш полепнала по бузите й.
- Алия... Добре ли си? Алия... - Отне ми време махна косата й от лицето. Но след като го направих повдигнах брадичката й леко, за да мога да я погледна по хубаво. До сега се беше борила с кашлицата за глътка въздух.
- Погледни ме Бела... - Принудих я да го направи с изричането на другото галено име, което използвах само в пияно състояние и което ми беше забранено да произнасям. - Ще ти помогна да се качиш обратно...
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка - Page 2 Empty Re: Езерото в парка

Писане by Aaliyah* Нед Апр 14, 2013 9:44 pm

Борех се срещу всичко и срещу всеки. Паниката ме бе превзела нацяло и не разсъждавах особено трезво, докато не чух едно специално име. Побиха ме тръпки, внезапно дежа ву се появи пред очите ми и замръзнах. Не исках да чувам това име пак.
Погледнах към човека, който го изрече и се вслушах в думите му. Кимнах леко и се постарах да изпълня всичките му инструкции, които ми помогнаха скоро и бързо да бъда отново на лодката. Когато и той се качи се загледах в него с онзи студен и ядосан поглед.
- Никога повече не ме наричай така.. - казах с треперещ глас и се върнах на седалката си по възможно най- бавния и безопасен начин, усещайки парещите сълзи по лицето си, но за щастие цялата бях мокра и не се забелязваха, макар да продължаваха да текат без да мога да ги спра...
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка - Page 2 Empty Re: Езерото в парка

Писане by Voltaire. Нед Апр 14, 2013 9:58 pm

Не разбирах защо... Държеше се странно. Бях я спасил, не беше нужно да се държи така. Е, може би нямаше да има нужда от спасяване ако не бях разклатил това нещо, но не разбирах защо ми е ядосана, а толкова се бях постарал да я накарам да се усмихне. Сега пак ме гледаше студено... Без емоции.
- Тогава ще се връщаме в замъка. Явно не си в настроение за нищо. - Подкарах нещото отново към кея след като се настаних на мястото си по внимателно от предния път. Оказа се, че не е необходимо да въртим и двамата, за да вървим напред. Когато обаче се върнахме установих, че телефона ми е мокър, така, че се налагаше да използваме уличен или да си хванем такси.
- Искаш ли още разходка с лимузина. - Все още бях мек като нажежена стомана. От нея зависеше дали ще е огъня или водата, как щеше да ми подейства.
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка - Page 2 Empty Re: Езерото в парка

Писане by Aaliyah* Нед Апр 14, 2013 10:18 pm

Езерото в парка - Page 2 Tumblr_ml9mm7qSgU1qjgasao1_500

Винаги съм си мислела, че съм силен характер. Че нищо няма да ме огъне, че вече нищо не може да ме изненада. Бях си обещала да приемам нещата с лека ръка и да не се притеснявам за нищо.
Но ето го деня, в който си позволих малко слабост и тя ме погълна. Беше пагубно за човек, който се страхува от кошмарите си от почти 20 години насам.
Очевидно не бях толкова силна...
През целия път до кея си мълчах, хапейки долната си устна и гледайки в една точка. Не мога да повярвам, че всичко това стана. Наистина удавянето би било най- ужасната смърт. Усещаш, че просто нямаш кислород и дробовете ти се пълнят с вода. Потреперих неволно, избърсвайки лицето си, когато вече пристигнахме на кея. Излязох много внимателно, стоейки като гръмната на едно място, докато Волтер ми говореше нещо. И аз не го чувах особено много, мислех само за това, което преживях...Сякаш чувах родителите си в този момент, беше плашещо и ... Наистина достойно, за да те пречупи.
Не мислех, че мога да издържа повече от днешния ден. Дойде ми твърде много. Тези спомени и споделяния и всичко..
Сякаш се намирах в свой собствен свят, в който всичко рухваше изведнъж. Стени, прегради, зидове. Цялата ми психика ме предаде в този момент и не асимилирах дори дали съм в съзнание или не.
Причерня ми пред очите и вече усещах тъмнината, която ме поглъщаше, но се опитах да се задържа с последни сили, за да кажа нещо на Волтер, който вече потропваше и можех да видя убийствения му поглед.
- Моля те, нека се приберем.. - казах тихо, срещайки очите му и усетих нови сълзи по вече пресъхналото ми лице, но този път тъмнината ме погълна нацяло и краката ми поддадоха.
Очевидно комбинацията от чак толкова адреналин, некачествен алкохол и липса на храна не беше чак толкова добра.
Не го понесох повече, предавах се за днес...
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка - Page 2 Empty Re: Езерото в парка

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите