Casa Riccardi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Езерото в парка 6185632B
Добре дошли!

Искате удоволствие, желаете го, копнеете за него. Добре дошли в Каса Рикaрди. Скандално място, където господарят наистина е господар, и трябва да му се подчиняват. Зад вратите на хотела ще намерите най-доброто обслужване, което може да Ви бъде предложено. За вашите нужди ще се погрижи персонала на хотела, който ще Ви предложи точно това което търсите. Търсите качествен роб, или пък искате да бъдете доминирани, това е вашето място. Тук вашите желания, ще бъдат осъществени. Забавления без забрани. Тук всеки грях намираше своето място. Мистър Х, Ви очаква.
Вход

Забравих си паролата!

Езерото в парка 6185630s
Latest topics
» Maison de Voltaire (dix-huit en plus)
Езерото в парка EmptyСря Юли 22, 2015 12:26 pm by Voltaire.

» Coffee Shop ''Soul"
Езерото в парка EmptyСря Юли 15, 2015 9:42 pm by Voltaire.

» Dé' Arue château dans la banlieue de Paris
Езерото в парка EmptyВто Юли 07, 2015 6:05 pm by Voltaire.

» Търся си рп другарче.
Езерото в парка EmptyВто Юни 23, 2015 7:27 pm by Юри Космодемянски

» Нашите приятели.
Езерото в парка EmptyПон Яну 05, 2015 10:30 am by Franz Stilzberg

» When the memories comes all over again.. a.k.a. My horrible 24th B-Day~
Езерото в парка EmptyНед Ное 02, 2014 3:40 pm by Voltaire.

» Вашите форуми
Езерото в парка EmptyНед Яну 19, 2014 11:22 am by giuliano.

» Дванадесет часовия полет...
Езерото в парка EmptyПет Дек 06, 2013 5:18 pm by Aaliyah*

» River Island
Езерото в парка EmptyНед Ное 03, 2013 6:21 pm by Aaliyah*

» Lucas Klemmanso
Езерото в парка EmptyНед Ное 03, 2013 5:44 am by Lucas Klemmanso

» Плажа в покрайнините
Езерото в парка EmptyСря Окт 30, 2013 8:25 pm by Aaliyah*

» *Лунапарк*
Езерото в парка EmptyПет Окт 11, 2013 10:49 am by Aaliyah*

Езерото в парка 6185631b
Езерото в парка 6188448H Езерото в парка 6188459g Езерото в парка 6188667D
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 36, на Нед Яну 13, 2013 5:25 pm
Езерото в парка 6185633f

Езерото в парка

2 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Езерото в парка Empty Езерото в парка

Писане by Aaliyah* Пон Апр 08, 2013 8:28 pm

Езерото в парка Hofgarten_A-small-lake_11401
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка Empty Re: Езерото в парка

Писане by Aaliyah* Пон Апр 08, 2013 8:51 pm

След като тръгнахме от кафето той държеше да отидем до Операта. Не можах да откажа, но и не показвах особен ентусиазъм. След като прекарахме повече от два часа в мълчание той беше този, който ме караше да говоря.
- Мислех си, че искаш да ме подчиняваш...- констатирах, поглеждайки го пренебрежително, но отново получих един от неговите тъжни погледи. Въздъхнах и се спрях, скръствайки ръце и обръщайки се с лице към него.
- Всичко значи... ? - попитах, присвивайки очи и устни. Преди да размисли обаче го хванах за ръката и го замъкнах в първия магазин, който видях.
- Дай ми портфейла си. - казах и подадох ръката си. Той ме погледна съмнително, но все пак ми го подаде. Усмихнах се леко и го дръпнах в магазина. Взех първото уиски, което видях на рафта и след малко излязохме заедно с него. Върнах му портфейла и се огледах за подходящо място. Близо до нас се намираше парка. Не ми изглеждаше много приятно за пиене, поне докато не видях езерото там.
- Ще пиеш и няма да се оплакваш, ако не искаш да спра да ти говоря за месеци напред. И знаеш, че го мога! - разясних ситуацията и му намигнах с една дяволита усмивка. Продължихме да вървим, докато не стигнахме това езеро. Огледах се за някоя пейка, но накрая реших, че на тревата ще ни е най- удобно. Свалих си дори обувките, тъй като проклетите токчета бяха започнали да ми стават неудобни. Погледнах нагоре към него, очаквайки да направи същото, но накрая просто отворих бутилката и я надигнах.
- Твърде не-изискано ли е за вас, господине? - попитах, повдигайки вежда и му се усмихнах невинно.
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка Empty Re: Езерото в парка

Писане by Voltaire. Пон Апр 08, 2013 9:10 pm

Бях обещал всичко, но да пия в парка от евтино уиски не вярвах да ми се наложи... Поне да беше взела и някаква храна. Днес бяхме яли един сладолед и ако тя пазеше фигура, то аз не бях на диета.
Все пак Седнах до нея обещанието си беше обещание. Взех бутилката от ръката й и изпих точно пет стабилни глътки равняващи се горе долу на две големи, по мой изчисления.
- Пих... - Констатирах с едва доловима усмивка. Очевидно и беше трудно да се сдържа около мен вече и й трябваше оправдание. Не бях забравил, какво ми каза, че си изгаря да е заедно с мен докато съм пиян. Вероятно само си въобразявах, за да си самопочеша егото, но никога не се знаеше.
- Така ли приемаш романтиката? Природа, евтин алкохол и тираничния ти господар? - Попитах с малко по весел тон и отново надигнах бутилката за следващите пет глътки. Да броях ги и знаех, че точно след две минути ще ме отреже, поради липсата на храна днес и това, че така и не се бях научил как да пия.
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка Empty Re: Езерото в парка

Писане by Aaliyah* Пон Апр 08, 2013 9:27 pm

Нещо ме притесняваше това негово пиене бързо. Не исках бутилката ми да свърши набързо. По- скоро бях му я дала от учтивост. Аз бях тази, която искаше да се напие. Взех си я от ръцете му и я сложих от другата си страна. Нямаше да се разберем така.
- Не всичко в живота е скъпо и прекрасно, господарю. - казах саркастично и му хвърлих един поглед, след което надигнах бутилката отново. Все пак имаше капчица романтика...Езерото, залеза и факта, че наоколо се плацикаха с онези водни колела множество влюбени двойки.
- Аз също съм евтина, но ти и от мен се възползваш. - допълних, извъртайки поглед. Това си заслужаваше следващите няколко солидни глътки.
- И не, не е романтика...Просто част от нормалния живот. Хората го правят често. Когато бях в гимназията доста често го правех с обкръжението си. Може би така попаднах и в ''Каса Рикарди''. Лоша компания. - констатирах, въздишайки леко. Иска ми се живота ми да имаше копче за рестарт. Или просто за изключване. Защо за бога на света му трябваше нищожество като мен? Не можех да го проумея, но в момента и не се напрягах много. Просто...Наздраве!
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка Empty Re: Езерото в парка

Писане by Voltaire. Пон Апр 08, 2013 9:42 pm

Щом не искаше да споделя... Нямаше проблем аз бях в процес на напиване, просто кръвта ми трябваше да отнесе изпитото до мозъка и всичко щеше да е шест. Дори се чувствах леко замаян вече.
- Не съм съгласен с теб... не, че искам да споря, но ще изкажа и своето мнение по въпроса. Вярно е че най - прекрасните неща от живота са безплатни, а скъпите просто ги украсяват.
Излегнах се назад върху тревата и се вгледах в розово - лилавите облачета. Заради залеза бяха придобили този така прекрасен цвят.
- Просто погледни нагоре. - Протегнах едната си ръка към небето а другата сложих под главата си, въздишайки леко. - Не виждаш ли подобна красота, когато се погледнеш в огледалото?
Извърнах погледа си към нея и отпуснах протегнатата си ръка върху корема си.
- Освен това, очевидно си нямаш и на представа колко си скъпа, не говоря само за тялото ти на което онези отрепки бяха сложили цена. Всеки човек е скъп за някого, а такива като нас, които не са важни никому просто си намират... - Стоп, твърде много се разприказвах, май този алкохол ми стигаше. Извърнах погледа си отново към облаците, които ставаха все по тъмно лилави.
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка Empty Re: Езерото в парка

Писане by Aaliyah* Пон Апр 08, 2013 10:13 pm

На този човек обаче наистина му се развързваше езика с малко алкохол. Чак не можех да повярвам колко лесно започваше да бърбори. Ако дядо му само го видеше по този начин. Не ми се мисли колко бързо щеше да е насинен просто.
- Добре, спираме ти алкохола... Да ти се чуди човек на желанието за говорене с малко алкохол. - казах, засмивайки се леко и отпих то бутилката отново, след което се излегнах до него, заглеждайки се нагоре.
- Доста често гледах натам преди.. - споменах, прехапвайки устна и пръстите ми автоматично се спуснаха към колието на врата ми, подарено ми от тях...от родителите ми - Когато бях при баба ми ги молех да се върнат... Когато бях в дома ги молех да бдят над мен...Да ме пазят, защото си нямах никой друг. - спрях за момент, за да си поема въздух, защото в такива моменти не ми достигаше.
- Когато отидох в леля ми и...всичко с Виктор започна... Започнах да обвинявам себе си, мислейки си че аз съм виновна за всичко това...Исках им прошка, защото го приемах като вид наказание за това, че съм сбъркала някъде, че не съм била...достатъчно добра. - още една пауза, защото не беше лесно да се връщаш толкова назад в спомените си. Караше онова в гърдите ми да тупти по- силно и ме караше да се чувствам слаба, а това не ми харесваше.
- Когато пораснах още повече реших, че просто не съм достойна да им говоря и да се сещам за тях. Просто не се чувствах човек вече. Само предмет с голям инат, от който те биха се засрамили дълбоко ако бяха живи.
Дори не знаех защо го споделях с него. Просто го смятах за правилно. А може би просто беше от алкохола. Можех да усетя паренето в очите ми, което предупреждаваше за нещо отдавна забравено - сълзи. Изправих се отново в седнало положение и надигнах за пореден път шишето, съсредоточавайки се върху парещото чувство на алкохола, стичащ се надолу в стомаха ми, за да игнорирам другите желания за емоции.
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка Empty Re: Езерото в парка

Писане by Voltaire. Пон Апр 08, 2013 10:31 pm

До сега не ми беше казвала нищо за себе си. На няколко пъти ми беше разяснявала, че миналото й не ме интересува, затова и не се опитвах да я накарам да говори, след като не искаше, не бях в състояние да я принудя и това ми харесваше най - много в нея, когато не ми позволяваше да я пречупя.
Изправих се в седнало положение заедно с нея. Предполагах, че й се е случило нещо ужасно, щом не искаше да го споменаваме и отделно за това, че тона й се променяше коренно когато заговореше за това.
- Никой не е виновен за това, което му се случва... Всичко е просто карма. Смятам, че си страдала достатъчно в живота си и може би ако говориш с някой наистина ще ти олекне. - И аз не знаех защо и давах такива съвети, като сами аз не говорех за миналото си, а мен никой не ме е мъчил толкова много. Вярно беше, че е имало дни в които не мога да легна на леглото си от синините които имах по тялото си, но всичко се забравяше, може би щях да го помня по добре, ако не се беше случвало толкова често.
- Аз никога не съм виждал родителите си... - Повдигнах леко раменете си и се опитах да се пошегувам. - Но вероятно са били много красиви, може да се убедиш като се вгледаш в резултата...
Усмихнах се внимателно и все още се чудех дали е напълно искрено, но мисля, че беше такова, защото не се насилвах. Може би имаше някаква нотка на тъга.
- Твоите не са били до теб защото са ти ги отнели... Моите никога не са ме потърсили. Затова, ако искаш може да сменим темата преди да започнем да плачем и да се прегръщаме... - Ама на мен наистина ми се искаше да я прегърна и да я чувствам по близо до себе си, дори и егоистично исках да се разплаче за да ми покаже колко емоционална може да бъде...
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка Empty Re: Езерото в парка

Писане by Aaliyah* Пон Апр 08, 2013 10:41 pm

Бавно обърнах лице към него и кимнах леко. Твърде късно осъзнах, че една издайническа сълза се е плъзнала по бузата ми. Побързах да я изтрия и въздъхнах леко, кимайки, след което оставих бутилката настрани и побързах да се излегна, защото главата ми вече се въртеше приятно.
- Прав си, извинявай...говоря глупости. - казах със старото си спокойствие и се загледах в него - Добре съм, нищо ми няма - уверих го, докато очите му ме сканираха все още недоверчиво и обърнах погледа си към небето отново, съсредоточавайки се върху облаците.
Сега като се замисля...ако започнех да говоря повече нямаше да се спра. Нямаше наистина....Щях да плача денонощия наред, защото събирах всичко в себе си от години. Затова може би и толкова често се разболявах. Толкова неща имах за казване, а нямаше на кого да ги кажа...А да ги напишеш на лист не ти олеква толкова.
Нямаше изход от нашата ситуация, просто си оставахме с болките.
- За какво ще говорим? - попитах, преди съвсем да съм се разчувствала като малко дете.
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка Empty Re: Езерото в парка

Писане by Voltaire. Пон Апр 08, 2013 11:51 pm

Сега пък се почувствах зле, че я бях прекъснал. Побързах да легна до нея извръщайки се на една страна. Облегнах главата си на свитата си лакът ръка и сега можех да я гледам някак отгоре, но така предимството беше, че е в анфас, а не в профил...
- Може би някой ден, ако останеш при мен, ще си готова да ми разкажеш за миналото си, за всичко, което те мъчи, защото не искам да приемаш отношенията ни по задължение. Да гледаш на мен като на обикновен човек, който иска да прекарва времето си с теб. Ти си единствения човек, който ме понася...
Подарих и една тъжна усмивка и преди да се е усетила и откраднах бутилката отпивайки от нея няколко големи глътки преди да успее да си я вземе отново.
- Добре, нека ти разкажа една забавна случка от моя живот. - Доста мислене щеше да му падне, но като цяло имах само две, от които едната беше първия ми път с жена, но това нямаше да го казвам сега.
- Когато бях на четири, или може би пет... не, май бях на четири... Всеки ден в замъка идваше учителя ми по пиано, той беше на възраст, някъде около петдесет. Обучавал само най известните композитори и пианисти. Важна клечка... Знаех точно кога ще дойде и затова преди урока се бях скрил близо до входа. Беше ми забранено да излизам от замъка както и да пипам всичко освен пианото и леглото си, та аз просто исках да изляза навън, да видя какво е да си сред природа и какво е усещането да докоснеш тревата или листата, как миришат цветята от градината, а не тези във вазите вътре. Затова се промъкнах докато той влизаше. Бях много малък и не са ме забелязали. Избягах в градината... Тогава за пръв път намерих беседката, в която обядвахме вчера, но не и обърнах чак такова внимание. Спомням си че дори се опитах да изям листенцата на една роза защото ми миришеше хубаво. Това е първия ми спомен от вън...
Това беше разказа ми, наистина обичах си това преживяване, което всъщност трая около час и нещо. После не е хубаво, затова спрях до тук. Това не даваше отговор на въпроса и, но на лицето ми предизвика истинска и широка усмивка. Просто и показвах, че може да споделя с мен...
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка Empty Re: Езерото в парка

Писане by Aaliyah* Вто Апр 09, 2013 11:34 am

Нямаше как да не пренебрегна това изказване. Очевидно или алкохола му действаше твърде силно, или просто се беше отворил малко повече към мен. Беше странно. Никога не съм имала приятели, нито дори приятни познати. А той искал да си прекарва времето с мен. Нима се беше привързал към мен?
- Не е толкова лесно да говориш за нещо, което предпочиташ да забравиш, нали? - отвърнах, заглеждайки се в лицето му. Все по- лесно ми беше да различавам емоциите му. Дали противно на твърденията и мислите си аз не започвах да се привързвам? Не можех да стана моментално студена.. Не, можех, но нямаше да бъде честно. Той се откриваше пред мен.
Подсмихнах се леко, когато ми взе уискито, но след като той отпи побързах да си го прибера. Щеше да ми бъде доста трудно да го нося до двореца.
Странно, и аз помнех много от тази своя възраст. Сякаш тогава най- много се наслаждавах на живота. Не си беше ''сякаш'', така си беше..
Засмях се леко, когато все пак приключи с историята и поклатих глава.
- Значи вече да знам любимия ти специалитет - салата от рози. - отбелязах си и продължих да се смея тихо. Когато все пак утихна смеха ми, който беше доста кратък, но трябваше да се отбележи, че го има. Не се случваше толкова често да го чуя и ми звучеше малко странно.
- Аз пък бях същински терминатор... Винаги чупех главите и крайниците на куклите си, както и всичко, до което се докосна. Натаниел и Мариса накрая се отказаха от куклите и предпочитаха да ми купуват само плюшени играчки, но ... те пък бяха разфасовани, за да се провери съдържанието им. Любопитство, какво да се прави. - споделих малко от своето детство, усмихвайки се съвсем леко и гледайки в небето. Отпих от бутилката отново и въздъхнах. Трудно е да се изправиш срещу себе си, или по- скоро срещу действията си. Но пък как иначе човек би намерил себе си?
- Не мисля, че е уместно да ходим на психолог...Ще ни затворят в първата лудница и ще ни натъпчат с хапчета. - констатирах по някое време и го погледнах отново, позволявайки на още една мрачна усмивка да се покаже. Наистина беше така.
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка Empty Re: Езерото в парка

Писане by Voltaire. Вто Апр 09, 2013 11:48 am

Добре, че манията по разфасоването е отминала в ранна детска възраст, защото определено предпочитах да не разбира какво има вътре в мен. Ако толкова и се искаше, щях да мина през някакъв скенер, но не исках да се подлагам на "операциите" й.
- Не мисля, че съм споменавал нещо за психолог... Имах предвид да споделяш на някой, който вярваш. - Повдигнах леко рамене, макар в тази поза на тялото ми това да не беше никак удобно.
- Аз пък никога не съм имал играчки, може би затова й не съм постъпвал като теб. - Опитах се също да се засмея, но не беше толкова лесно. Нейната шега с розите беше по забавна. Което ми напомни, че не и казах какво се случи с тях. - Ти опитвала ли си се да ядеш цветя? Те горчат, също като парфюмите, миришат прекрасно, но когато се докоснат до езика ти усещаш онази горчива нотка... Изплюх цветчетата след като го установих.
Очите ми се плъзгаха по лицето й, гадаейки емоциите които се сменяха върху него, леки усмивки, понякога дори незабележимо смръщване, след като пиеше уискито от бутилката. Бяхме като алкохолици... В парка с алкохол, да се напием като такива и да се прибираме.
- Водили ли са те на лунапарк? - Попитах изведнъж. Беше минало много бързо, но бях успял да проследя мисълта си отвеждайки ме на такова блестящо място.
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка Empty Re: Езерото в парка

Писане by Aaliyah* Вто Апр 09, 2013 11:59 am

Погледнах го учудено и направих физиономия, когато той спомена яденето на цветята. Не съм била чак толкова жестока към горките създания.
- Не, аз обичах цветя. Мариса също ги обичаше и си имаше специална къщичка в задния двор, където отглеждаше Лилиуми и рози. Не съм изтезавала горките растения. - казах и поклатих глава. Накрая затворих бутилката и реших, че ни е достатъчно алкохола. И без това не беше останало много. За по- късно може би.
- Имам смътни спомени от един път, но ... беше наистина мноооого отдавна. Може би съм била на 4. - споменах, когато той попита и присвих очи, след което погледнах към езерото пред нас.
- Дори не мога да плувам. - смръщих се отново и въздъхнах - Досега ми до вода се ограничава с джакузи, вана и тем подобни. - дообясних и върнах погледа си на него. Реших все пак да се обърна също на една страна и така бяхме един срещу друг.
- Има ли нещо, което винаги си искал да направиш като малък, но не ти е било позволено? - попитах на свой ред.
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка Empty Re: Езерото в парка

Писане by Voltaire. Вто Апр 09, 2013 12:43 pm

Нейния хубав живот се е разбил когато са починали родителите й. Моя още не беше започнал. Не бях ходил в лунапарк, затова и ми беше интересно дали е било забавно и съм изпуснал нещо. Но тя каза, че е било отдавна и едва ли помни.
- Аз също харесвах цветята, това с късането и яденето беше единичен случай. Веднъж да направиш нещо грешно и те заклеймяват за цял живот... - Опитах се да направя намръщена физиономия но бързо след това се усмихнах глупаво и прикритието ми се развали.
- Мен дядо ми ме научи да плувам когато бях на седем. Взе ме с него на риболов, влязохме навътре в него с лодка, щеше да ме учи да ловя риба. Това беше единствения път, в който той беше поел инициативата да ме научи на нещо. - Ето още една история от миналото ми, много се разприказвах за отминалите години. - След като бяхме по средата на езерото ме накара да се изправя и ме бутна в езерото. Това беше моя първи досег с толкова много вода. Трябваше да се науча иначе щях да се удавя. Накара ме да обиколя лодката десет пъти, преди да мога да се върна обратно "на борда".
Веднъж да се научиш никога не се забравяше, може би като карането на колело, но аз не го можех това. Така твърдяха хората, може би трябваше да им вярвам. Бях се загледал в очите й, затова отместих своите от нея за няколко секунди преди да ги върна отново там. Беше ми задала въпрос, а аз се бях впуснал в напълно нови обяснения.
- Може би въпроса ти трябваше да е... - Опитах се да го перифразирам както беше тогава. - Дали ми е било позволено да си мисля за неща, които искам. Всичко беше просто предначертано. От както се помня съм имал задължения, които трябва да се изпълняват иначе следваше наказание. - Поясних ситуацията в която бях израснал. Винаги съм вървял по предначертания ми път.
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка Empty Re: Езерото в парка

Писане by Aaliyah* Вто Апр 09, 2013 12:50 pm

Поклатих глава отрицателно, продължавайки да го изучавам с любопитния си поглед.
- Сигурна съм, че си искал нещо. Да скочиш в кална локва, или да ядеш захарен памук... Нещо, което ти е било забранено. - поясних въпроса си отново и му намигнах. Докато се взирах в него обаче погледа ми бе привлечен от нещо зад него - водните колела.
Усмихнах се дяволито и рязко се изправих. Груба грешка- залитнах и с голямо усилие се задържах на краката си, вместо да тупна върху него.
- Хайде идвай... Ще се качим на някое от онези там - казах и му подадох ръка, за да стане и да дойде с мен. Той продължаваше да ми мята странни погледи, сякаш съм луда, но нямаше как да ми се възпротиви. Зарязах си токчетата там и тръгнахме към импровизирания кей, от където всъщност тръгваха.
- Возил ли си се на нещо такова? - попитах тихо, докато си чакахме реда - Ако ме бутнеш във водата ще умра, ще се върна като полтъргайс и ще те убия! - обещах му сериозно, поглеждайки към него.
Алкохола обаче ми беше в повечко, затова не можех да спра да се смея тихо.
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка Empty Re: Езерото в парка

Писане by Voltaire. Вто Апр 09, 2013 1:04 pm

Последвах, я но виждайки я как залита се съмнявах, че ще трябва да я бутам, за да падне във водата. Можеше да стои на краката си точно колкото и аз, с други думи този път се бяхме отрязали като един.
- Искаш да се качиш, на нещо такова? - Попитах несигурно но все пак извадих пари в брой за да платя атракцията. Добре, че имах такива, по принцип всичко правех с кредитни карти, имаше малко повече защита отколкото хартийките.
- Колкото до това дали съм искал нещо забранено - никога. Дори не исках да си помисля за забранените неща, какво остава да ги правя... Щях да изям толкова бой, че да се чудя дали искам да легна защото ме боли да стоя на краката си или искам да стоя прав, защото умирам от болка ако нещо се докосне до тялото ми. - Отговорих и засмивайки се и след като бяхме поканени да се качим на едно такова заехме местата си. Оказа се, че трябва да въртим педали за да се движи.
- Какво му е забавното на това? Няма ли механизирани, на които не е нужно да полагаш усилия? - Платих му на онзи за един час все пак, ние щяхме да идем до някъде, но трябваше и да се върнем.
Когато завъртях педалите и това тръгна нямаше как да не се разсмея. Това беше сякаш се возиш на лодка, а под теб има много вълни и се клати.
- Сложи си колана... - Казах обръщайки се към Алия и потърсих своя откривайки, че всъщност няма такъв.
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка Empty Re: Езерото в парка

Писане by Aaliyah* Вто Апр 09, 2013 1:11 pm

Това определено не беше атракция за пияни глави, но усетихме този факт чак след като се качихме на него.
- Няма такова нещо... - казах, вкопчвайки се в пластмасовите седалки и се разсмях със глас, докато гледах как педалите пред мен се въртят от неговите движения.
- Чакай де...за това е нужен синхрон, не може само ти да въртиш, защото ще се въртим в кръг около теб. - подсетих го и все пак успяхме да влезем в едно темпо заедно, като по някое време все пак докопах ръката му и я стиснах силно от страх все пак да не падна.
- Интересно ми е как ще се върнем... - констатирах, поглеждайки назад към кея. Вече отивахме към един масивен мост, под който беше непрогледен мрак.. Как се завиваше с това нещо....
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка Empty Re: Езерото в парка

Писане by Voltaire. Вто Апр 09, 2013 1:24 pm

Аз нямах проблем да се въртим около мен, но вся пак я изчаках да навакса и се смилих над нея забавяйки малко темпото на въртене.
За пръв път ни показваше страх, нима така и влияеше непознатото? Може би трябваше да измисля как да я стряскам по често, особено ако се чуваше този смях.
- Как ще се върнем? - Повторих въпроса й и също се засмях. - Нямам си и идея, в книжката ми не влиза тази категория превозно средство.
отговорих простичко и продължавахме докато не навлязохме под моста. Отскубнах ръката си от хватката й и се отдръпнах от нея карайки колелото да се наклони към моята страна, заплашващо да се преобърне, но нямаше смисъл от повече стрес.
- Липсват ни само лебедите за черешка на романтиката. - Седнах отново нормално и дори се приближих към нея убягайки се на онова, което разделяше двете седалки навеждайки се повече към нея... - Знаеш ли кое още е романтично.
Освен шепненето от толкова близко разстояние, разбира се, и взирането в очите на другия... Ами това което трябваше да последва. Поне в моите представи беше целувка, която смятах да осъществя търсейки устните и в обгръщащия ни мрак. Добре, че знаех къде се намират, а тази целувка можеше да мине и за сладка, не само за романтична.
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка Empty Re: Езерото в парка

Писане by Aaliyah* Вто Апр 09, 2013 1:42 pm

Този безскрупулен идиот. Нямаше ли сърце, че да кара моето да пада в петите от страх.
- Волтер! Не! Не...седни си пак, сядай! - изписках уплашено и разгневено, вкопчвайки се в седалката си и всяко друго място, което можеше да ми служи за опора в случай, че това нещо падне.. Не това ми бяха плановете за плаването с това чудо.
Изръмжах недоволно, когато отново се върна на мястото си и наложих на сърцето ми да успокои ритъма си. Щеше да пробие гърдите ми след малко. На него обаче му беше забавно явно...Но дори целувката му не го извиняваше. Избутах го назад в неговата си половина и се отпуснах на седалката си.
- Ти си идиот! Щях да умра! - казах ядосано и скръстих ръце, поглеждайки към него. Смътно различавах очертанията на лицето му, но можех да видя самодоволната му усмивка. Идиот!
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка Empty Re: Езерото в парка

Писане by Voltaire. Вто Апр 09, 2013 1:55 pm

- Отива ти това изражение. - Констатирах засмивайки се. Беше нещо между яд и страх, и беше като дете. Наистина е била много сладко дете ако е изглеждала така и тогава.
- Добре, нека се реванширам... - Изправих се, от което това нещо отново се разклати, но дори и да се обърне нямаше да има от какво да се страхува, все пак бях с нея, нямаше да й позволя да се удави.
Минах от нейната страна и коленичих в краката й. Педалите ми убиваха малко под колената, но щях да го преживея. Поставих дланите си върху бедрата й и вдигнах погледа си към лицето й. Така беше по висока от мен, затова не можех да достигна устните й, но когато се надигнах още съвсем малко оставих няколко целувки по врата й, за да привлека вниманието й.
- Кажи ми как искаш да го направя? - Дясната ми ръка се покачи по тялото й и разплете скръстените й на гърдите ръце. Продължавах да я гледам невинно изотдолу. - Изпълни и едно мое желание. Днес не ни ли е такъв ден?
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка Empty Re: Езерото в парка

Писане by Aaliyah* Вто Апр 09, 2013 2:14 pm

Повдигнах вежда, когато той се раздвижи отново. Не можех да си обясня какво точно прави, докато не се озова от моята страна и... Той наистина ли?
Погледнах го странно, но със всяко негово движение той само ми доказваше какви точно са му намеренията. Ръцете ми се разтвориха бавно и се спуснаха, заставайки колебливо на раменете му.
- Не мислиш ли, че това е възможно най- неудобното място за правене на такива работи? - попитах, свивайки устни, но не можех да не отвърна на целувките му, все пак той ми изпълняваше желанията цял ден. Наведох се към него, откривайки устните му и се отдадохме на една продължителна целувка, докато езика ми не докосна неговия и се заигра с него. Пръстите ми се заровиха в косата му, докато все още течеше целувката, но не можехме да си позволим повече от това...все пак наистина това беше паянтаво.
- Най- много да се преобърнем. - допълних, след като устните ми се отделиха от неговите и се подсмихнах леко, захапвайки долната му.
- Може би трябва да си намерим по- удобно място..- предложих все пак на сантиметри от него..
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка Empty Re: Езерото в парка

Писане by Voltaire. Вто Апр 09, 2013 2:38 pm

Не, мислех, че си е най подходящото място даже. Беше си стрхотно уединено и опасността наистина да се обърнем носеше напрежение и щяхме да внимаваме повече, какво правим.
- Мисля, че ако е с някой който харесваш мястото е без значение. Поясних и се надигнах още за да мога да я целувам без да прекъсваме.
Ръцете ми започнаха да набират и без това късата й пола нагоре, а тялото ми се притискаше в нейното. И най - лекото движение караше колелото да се клати малко повече от обикновено.
- А ако искаш... на по подходящо... място, после може... да повторим... Мога да... ти покажа... и първата си стая, да... я разгледаш, ако... си харесаш нещо... да го използваме... - Устните ми се спускаха по челюстта й към врата, а само думите ми ги накъсваха. Май беше по - добре да си останем с повечето дрехи...
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка Empty Re: Езерото в парка

Писане by Aaliyah* Вто Апр 09, 2013 4:12 pm

Харесваше ми. Харесваше ми твърде много... Да усещам накъсания му дъх, който пареше кожата ми, карайки ме да настръхвам. Прехапах устна силно и също пкъзнах своите устни по врата му, оставяйки горещи следи. Караше и мен да се задъхвам и ... Просто ми се искаше да беше чисто гол, за да го докосвам навсякъде.
- Зависи... Ще има ли продължение в лимузината? - попитах с игрив тон и захапах ушето му само с устни.
Пръстите ми продължиха надолу по гърба му, опитвайки се да го притисна към себе си максимално. Наведох се възможно най- близо до него... Това чудо наистина ограничаваше действията ни.
След малко устните ми се разбиха в неговите отново.
Само това чудо да несе клатеше толкова много...
Я, чакай малко...Някой, когото харесва ли??
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка Empty Re: Езерото в парка

Писане by Voltaire. Вто Апр 09, 2013 6:54 pm

За малко да се засмея и да разваля всичко. Лимузината не беше много по стандартна от водното колело, но избора беше неин. Бих обиколил целия Париж с лимузина за да ни стигне времето, а тук нямахме още много затова трябваше да се ориентираме към започване, ако не ни прекъснеха отново, защото щях да съм наистина ядосан...
Ръцете ми се върнаха по бедрата й надолу и я хванах зад коленете придърпвайки я надолу, за да се свлече в седалката за по - голямо удобство макар, че май удобството беше само за мен.
Не го мислех много дълго. Повдигнах единия й крак и го сложих върху рамото си, преди отново да се наведа напред, като почти легнах върху нея притискайки я към седалката на неудобния воден съд.
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка Empty Re: Езерото в парка

Писане by Aaliyah* Вто Апр 09, 2013 7:13 pm

Нямаше да се получи така, по- скоро щях да се разсмея, или да си счупя нещо от толкова неудобни пози. Все пак ми хрумна нещо, което едва ли щеше да му се понрави, но все пак това си беше негово желание за това място, така че нямаше право да се оплаква.
- Чакай- казах, засмивайки се тихо и седнах на страничното надигнато нещо там, а него накарах да седне на моето място.
- Съжалявам, идеята беше твоя - казах невинно и седнах в скута му с лице към него. Първоначално по- назад, докато откопчавах колана и дънките му, като междувременно устните ми танцуваха по врата му с езичето ми, прокрадващо се между тях и оставящо влажни следи по горещата му плът. Когато стигнах до устните му целувката беше бурна и настоятелна, като от време на време го захапвах, колкото да го дразня. Скоро се настаних точно върху малкия му приятел и потреперих неволно от допира му с най- горещото място в тялото ми, което безумно много го искаше. Може би заради мястото, или алкохола...
Не зная точно, но трябваше да изтърпи да е отдолу този път, което ме караше да се чувствам самоуверена.
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка Empty Re: Езерото в парка

Писане by Voltaire. Вто Апр 09, 2013 7:25 pm

Това не беше никак честно, мразех аз да съм на това място. Какво не и харесваше, тя да е отдолу, така ми ограничаваше движенията. Затова и толкова мразех подобни пози, но за едно беше права, нямах право да протестирам, тя изпълняваше моето желание по нейния си начин.
Настръхвах целия само от докосванията й, а и тези движения. Правеше го нежно и бавно... Затова и реших все пак да взема нещата в свой ръце.
Обгърнах кръста й, като така ми беше много по лесно да контролирам движенията й и бързината им. Може би и така щеше да ми хареса, особено, когато започнах да и помагам и с останалата част на тялото си като до повдигам към нея. Дали не можехме да е облегнем на онова? Или щяхме да преобърнем цялата тази работа?
Не до там голяма изненада беше, че не спираше да ме целува, правеше това и на върха на Аифеловата кула, в самолета също. Това ме караше да се чувствам сякаш не е просто секс, а нещо повече. Проблема беше, за за мен започваше да се превръща в нещо повече... Какво ми правеше този алкохол?
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Езерото в парка Empty Re: Езерото в парка

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите