Casa Riccardi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кафене "де Флоре" 6185632B
Добре дошли!

Искате удоволствие, желаете го, копнеете за него. Добре дошли в Каса Рикaрди. Скандално място, където господарят наистина е господар, и трябва да му се подчиняват. Зад вратите на хотела ще намерите най-доброто обслужване, което може да Ви бъде предложено. За вашите нужди ще се погрижи персонала на хотела, който ще Ви предложи точно това което търсите. Търсите качествен роб, или пък искате да бъдете доминирани, това е вашето място. Тук вашите желания, ще бъдат осъществени. Забавления без забрани. Тук всеки грях намираше своето място. Мистър Х, Ви очаква.
Вход

Забравих си паролата!

Кафене "де Флоре" 6185630s
Latest topics
» Maison de Voltaire (dix-huit en plus)
Кафене "де Флоре" EmptyСря Юли 22, 2015 12:26 pm by Voltaire.

» Coffee Shop ''Soul"
Кафене "де Флоре" EmptyСря Юли 15, 2015 9:42 pm by Voltaire.

» Dé' Arue château dans la banlieue de Paris
Кафене "де Флоре" EmptyВто Юли 07, 2015 6:05 pm by Voltaire.

» Търся си рп другарче.
Кафене "де Флоре" EmptyВто Юни 23, 2015 7:27 pm by Юри Космодемянски

» Нашите приятели.
Кафене "де Флоре" EmptyПон Яну 05, 2015 10:30 am by Franz Stilzberg

» When the memories comes all over again.. a.k.a. My horrible 24th B-Day~
Кафене "де Флоре" EmptyНед Ное 02, 2014 3:40 pm by Voltaire.

» Вашите форуми
Кафене "де Флоре" EmptyНед Яну 19, 2014 11:22 am by giuliano.

» Дванадесет часовия полет...
Кафене "де Флоре" EmptyПет Дек 06, 2013 5:18 pm by Aaliyah*

» River Island
Кафене "де Флоре" EmptyНед Ное 03, 2013 6:21 pm by Aaliyah*

» Lucas Klemmanso
Кафене "де Флоре" EmptyНед Ное 03, 2013 5:44 am by Lucas Klemmanso

» Плажа в покрайнините
Кафене "де Флоре" EmptyСря Окт 30, 2013 8:25 pm by Aaliyah*

» *Лунапарк*
Кафене "де Флоре" EmptyПет Окт 11, 2013 10:49 am by Aaliyah*

Кафене "де Флоре" 6185631b
Кафене "де Флоре" 6188448H Кафене "де Флоре" 6188459g Кафене "де Флоре" 6188667D
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 36, на Нед Яну 13, 2013 5:25 pm
Кафене "де Флоре" 6185633f

Кафене "де Флоре"

2 posters

Go down

Кафене "де Флоре" Empty Кафене "де Флоре"

Писане by Voltaire. Нед Апр 07, 2013 9:39 pm

Кафене "де Флоре" French-cafe

Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Кафене "де Флоре" Empty Re: Кафене "де Флоре"

Писане by Voltaire. Нед Апр 07, 2013 9:39 pm

Искаше разходка. Това означаваше едно, да се измъкнем от шофьора. Малко преди изхода видях, че около лимузината се бяха събрали много хора с апарати, а не мен не ми се искаше да се занимавам с това. Дръпнах я назад, преди да е излязла.
- Последвай ме, иначе този ден ще е всичко друго, но не и спокоен... - Промъкнахме се през задния вход и излязохме на малкия площад зад музея. Сега трябваше да си намерим нещо като за разходка.
- Къде искаш да идем, в някой парк? - Не, не ми се искаше да е парк. Щеше да и напомни за първата вечер когато беше при мен. Повървяхме, докато не стигнахме до една поредица от еднопосочни и глухи улички. Спрях се на ъгъла пред едно кафене.
- Какво ще кажеш за това... Може да продават мелби или торти...
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Кафене "де Флоре" Empty Re: Кафене "де Флоре"

Писане by Aaliyah* Нед Апр 07, 2013 10:15 pm

Беше странно да се промъкваме по този начин, но все пак успяхме да намерим един изход. И така известно време се разхождахме из малките улички...това беше истинския Париж, не просто една кула.
- Разбира се, отдавна не съм опитвала сладолед. - казах с широка усмивка, преди да успея да я скрия. Настанихме се на една от масите със столчета и си поръчахме по една ''кралска мелба'' както беше записано във менюто.
- Кое е последното лудо нещо, което си правил? Нещо, което по принцип не си ти и никога не би го направил? - зададох следващия си въпрос към него, но на него май не му харесваше да бъде постоянно разпитван.
- Ако ми отговориш и аз ще ти отговоря на един въпрос искрено по твой избор. - опитах се да го подкупя и повдигнах вежди игриво, след което поклатих глава и сложих лакти на масичката.
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Кафене "де Флоре" Empty Re: Кафене "де Флоре"

Писане by Voltaire. Нед Апр 07, 2013 10:25 pm

Значи искаше да си подаваме топката и да отговаряме на въпроси. Първо трябваше да измисля моя собствен преди да отговоря на нейния.
- Добре, но отговорите са честни и напълно искрени. - Заявих и се направих на замислен. Аз не бях от хората които имаха такива преживявания. Повечето ги правих за дядо си, като това снощи с годеницата му. Никога не бих го направил, защото това не бях аз, но то отпадаше, защото беше по принуда, а нещо което идваше от мен, сещах се точно за едно такова и то определено беше последното.
- Последното беше да къпя върха на Аифеловата кула за да остана насаме с теб, и да те покоря... Не знам дали ми се получи. - Донесоха ни мелбите. Благодарих на сервитьора и се обърнах към робинята си отново.
- Имало ли е моменти в които си изпитвала желание към мен? - Повдигнах веждата си, знаейки че с този въпрос, щеше да съжали, че ме е попитала нещо...
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Кафене "де Флоре" Empty Re: Кафене "де Флоре"

Писане by Aaliyah* Нед Апр 07, 2013 10:37 pm

Нима аз му бях лудото преживяване. Трябваше да се уточня за неща преди аз да вляза в живота му. Наистина ли е живял толкова скучен живот преди мен...Чак аз бих го съжалила, ако му бях някой приятел и бих му подарила робиня.
Както и да е, неговия въпрос... Беше труден за осмисляне...Или по- скоро за признаване.
- Да...снощи исках да хвърля проклетата кучка от кулата и да ти разкъсам дрехите. - казах, стараейки се да звуча съвсем спокойно и гребнах една лъжичка сладолед, след което я поднесох към устните си. Нямаше да споменавам, че аз останах незадоволена, а той все пак отиде при нея.
- Иначе по принцип отбягвам да се доближавам до теб, но някак си много ти се отдава да ме накараш да го искам...особено когато си пиян. - допълних и свих рамене, правейки физиономия, след което се замислих за моя въпрос.
- Кога последно момиче ти го е вдигала толкова бързо. - да почеткам малко и своето самочувствие... Знаех, че му въздействам доста бързо.
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Кафене "де Флоре" Empty Re: Кафене "де Флоре"

Писане by Voltaire. Нед Апр 07, 2013 10:49 pm

Май трябваше да се напивам по често или да се правя на пиян... Макар, че нямаше да ми се получи второто, защото не помнех много нещата, които вършех под влиянието на алкохола...
- Имаш предвид, тези преди теб? - Попитах сякаш не бях разбрал въпроса й, но отговора щеше да бъде жалък, затова се правех на неразбрал. Взех по голяма лъжица от сладоледа и я напъхах в устата си. Май прекалено голяма, защото ми замръзна чак мозъка. След като успях да я преглътна с кисела физиономия въздъхнах имах чувството, че от устата ми ще излезе пара, но не стана така.
- Винаги съм си го вдигал сам... Ако трябваше да разчитам на някоя жена, до сега, ти щеше да си първата... - Отново напълних устата си със сладолед, защото много се разприказвах.
Замислих се какъв въпрос да й задам, но нищо сносно не ми идваше на ум. Затова накрая казах това което се завъртя последно в главата ми.
- Някой до сега обяснявал ли ти се е в любов?
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Кафене "де Флоре" Empty Re: Кафене "де Флоре"

Писане by Aaliyah* Пон Апр 08, 2013 7:33 am

Нямаше как да не се усмихна. Спрях дори лъжицата си и го погледнах с една самодоволна усмивка. Накрая просто поклатих глава и продължих да нападам сладоледа си. Поне докато не чух въпроса му.
Това беше тема, която не обичах да обсъждам също, но все пак казахме честни и искрени отговори, нали...
- Да... в "хотела", от който ме взеимах и някакви изперкали обожатели, които ми подаряваха различни подаръци и ми се обясняваха в любов. Дори един беше написал стихотворение за мен... Но това не ги спираше да ме карат да правя неща, които не искам. Някои бяха на възрастта на дядо ти... А да откажеш значи после да се прибереш във стаята си със истински дълбоки рани и синини. - обясних, сякаш не беше нищо особено. Просто бях приела миналото си и живеех само за бъдещето, защото о беше единственото ми останало.
- Изпитвал ли си чувства към някое момиче? Привързаност, любов...нещо такова. - моят въпрос ми даде малко почивка от разговора и се съсредоточих върху мелбата си.
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Кафене "де Флоре" Empty Re: Кафене "де Флоре"

Писане by Voltaire. Пон Апр 08, 2013 2:52 pm

Това не ме учудваше, тя беше красива, а мъжете, които ходеха по такива места се интересуваха само от тяло. Дори лицето нямаше значение за тях. Сега трябваше да отговоря честно на въпроса й. Това не беше трудно, може би дори най - елементарния въпрос, който ми беше задала до сега.
- Не, нито приятели, момчета, нито каквито и да е чувства към момичета. - Извиках сервитьора, за да си поръчам нещо за пиене.
- Добре, нека ти измисля въпрос... - Зачудих се, защото вече не знаех какво да я питам.
- Ако те пусна... Къде ще идеш?
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Кафене "де Флоре" Empty Re: Кафене "де Флоре"

Писане by Aaliyah* Пон Апр 08, 2013 5:12 pm

Хм... Това ме затрудняваше малко повече. Къде щях да ида. Да се върна в Англия? Или да издиря и да убия Виктор? Или пък да замина някъде за Европа...зависи естествено с какви средства разполагах.
- Не знам. Първото, което бих искала е да си намеря квартира или нещо подобно...работа. Такива неща. Може би наистина ще се запиша в университет. Или пък може би ще се върна в Англия...там съм родена. Просто... някъде далеч, където сама ще мога да се командвам и да си живея спокойно. Аз да решавам дали ще вечерям или не, дали ще са пържени картофки или само сладолед.. Свободата е най- ценното нещо, но се оценя чак когато я загубиш. - опитах се да му обясня, като от време на време си слагах по някоя лъжица в устата, за да имам време да премисля отговора си добре, но накрая май му стана ясно.
- Съжаляваш ли, че пратиха мен, вместо онази, която по принцип е трябвало да дойде? - зададох своя въпрос, след като приключих със сладоледа и си поръчах една кола.
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Кафене "де Флоре" Empty Re: Кафене "де Флоре"

Писане by Voltaire. Пон Апр 08, 2013 6:15 pm

Сега се чувствах като испански инквизитор. Макар да не я държах толкова изкъсо. Може би трябваше да измисля нещо друго, с която да се чувства по свободна, може би не напълно... Но я чувствах като сестра, вече... Сестра, която е много секси и ме привлича, и с която спя... и сега се чувствах като още по - голям извратеняк.
- В началото бях много ядосан, защото не можех да те подчиня. Правеше си каквото искаш и това ме изкарваше от нерви. После разбрах, че с лошо не става, затова спрях да ти обръщам внимание, но вече ти казах. Ти си моя късмет, след като са пратили теб така е трябвало, затова не те върнах, а и защото все още ти бях ядосан и исках да те подчиня.
Аз също си доизядох мелбата и бутнах "бокалчето" настрани, и си придърпах сока от ананас. Обичах ананаса...
- Какво очакваше когато влезе през вратата на апартамента ми или по - скоро... Това ли съм, което си представяше.
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Кафене "де Флоре" Empty Re: Кафене "де Флоре"

Писане by Aaliyah* Пон Апр 08, 2013 6:23 pm

Нямаше как да не ми стане смешно от цялото му обяснение. Притиснах устни в една черта, за да не ме избие на смях, но не сдържах едно тихо подсмихване. И все пак очите ми го издаваха, но как да не му се смееш. И той си въобразяваше, че може да ме подчини. Ами успех му пожелавам..
- Очаквах дърт извратеняк с много правила и ужасен нрав. - казах съвсем искрено, нямаше какво да крия - А ти... ами ти си младата версия. - допълних и се засмях на реакцията му, след което поклатих глава и отпих от кока-колата си.
- Все още ли си мислиш, че можеш и трябва да ме подчиниш? - попитах, след като се успокоих от смеха си и заех отново спокойното си състояние, но очите ми не спираха да изучават всяка негова реакция.
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Кафене "де Флоре" Empty Re: Кафене "де Флоре"

Писане by Voltaire. Пон Апр 08, 2013 7:13 pm

Значи ме смяташе, за извратеняк с лош характер и досадни правила. Наистина ли бях толкова ужасен. Не можех да се съглася с това. Намръщих се, за разлика от нейния смях.
- Не мисля, че мога, но смятам, че трябва. - Признах си честно и си оставих чашата на масата. Трябваше да поомекна малко, но вече се бях поддал твърде много.
- Мисля, че трябва да ставаме. Нека посетим операта, освен ако не искаш да идем някъде другаде.
Изправих се и потърсих портфейла си в джоба, за да платя сметката. Много се бяхме задълбочили в откровения...
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Кафене "де Флоре" Empty Re: Кафене "де Флоре"

Писане by Aaliyah* Пон Апр 08, 2013 7:24 pm

Извъртях очи и въздъхнах. Трябваше да ставаме значи.
- Приемаш нещата твърде навътре... Трябва да се успокоиш малко и да не вярваш на всичко, което ти се каже. - констатирах и станах, оправяйки тоалета си.
Имаше това специално свойство да ме отблъсква от себе си мигновено. Просто в момента, в който решава, че ще бъде сноб ставаше извънредно голям сухар.
- Можеш да ме оставиш сама там и да си отидеш на някое друго, предпочитано от теб място. Спокойно, подчинената ти няма да ти избяга, господарю. - бях му казала, че никога няма да ме опознае като своя робиня и все още държах на своята дума. Искаше ли от мен да бъда покорна кукла щях да се държа като такава - бездушна и дори безмълвна.
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Кафене "де Флоре" Empty Re: Кафене "де Флоре"

Писане by Voltaire. Пон Апр 08, 2013 8:22 pm

Отново се сдърпахме, но пък отидохме в операта. Изгледахме постановката "Юлий Цезар", нея не я бях гледал, не беше зле. След това трябваше да решим какво да правим. На мен не ми се прибираше, а тя все още беше в лошо настроение. Предпочитах я с онази жар и онова настроение в което винаги ми се опъваше и си знаеше нейното. Тази нейна черта да не ми се подчинява, не ядосваше, но едновременно с това... Не можех да го опиша но сякаш започвах да... Караше ме да чувствам, и не беше само гняв, беше и нещо друго, което не бях изпитвал и не можех да опиша с думи.
- Не е нужно да си толкова студена... разбрах, че ти се отдава. - Завъртях очи както правеше тя и въздъхнах леко. - Избери какво да правим, ще се навия на всичко, само да не ме гледаш така, защото... Просто кажи какво искаш...
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Кафене "де Флоре" Empty Re: Кафене "де Флоре"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите