Casa Riccardi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dé' Arue château dans la banlieue de Paris 6185632B
Добре дошли!

Искате удоволствие, желаете го, копнеете за него. Добре дошли в Каса Рикaрди. Скандално място, където господарят наистина е господар, и трябва да му се подчиняват. Зад вратите на хотела ще намерите най-доброто обслужване, което може да Ви бъде предложено. За вашите нужди ще се погрижи персонала на хотела, който ще Ви предложи точно това което търсите. Търсите качествен роб, или пък искате да бъдете доминирани, това е вашето място. Тук вашите желания, ще бъдат осъществени. Забавления без забрани. Тук всеки грях намираше своето място. Мистър Х, Ви очаква.
Вход

Забравих си паролата!

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris 6185630s
Latest topics
» Maison de Voltaire (dix-huit en plus)
Dé' Arue château dans la banlieue de Paris EmptyСря Юли 22, 2015 12:26 pm by Voltaire.

» Coffee Shop ''Soul"
Dé' Arue château dans la banlieue de Paris EmptyСря Юли 15, 2015 9:42 pm by Voltaire.

» Dé' Arue château dans la banlieue de Paris
Dé' Arue château dans la banlieue de Paris EmptyВто Юли 07, 2015 6:05 pm by Voltaire.

» Търся си рп другарче.
Dé' Arue château dans la banlieue de Paris EmptyВто Юни 23, 2015 7:27 pm by Юри Космодемянски

» Нашите приятели.
Dé' Arue château dans la banlieue de Paris EmptyПон Яну 05, 2015 10:30 am by Franz Stilzberg

» When the memories comes all over again.. a.k.a. My horrible 24th B-Day~
Dé' Arue château dans la banlieue de Paris EmptyНед Ное 02, 2014 3:40 pm by Voltaire.

» Вашите форуми
Dé' Arue château dans la banlieue de Paris EmptyНед Яну 19, 2014 11:22 am by giuliano.

» Дванадесет часовия полет...
Dé' Arue château dans la banlieue de Paris EmptyПет Дек 06, 2013 5:18 pm by Aaliyah*

» River Island
Dé' Arue château dans la banlieue de Paris EmptyНед Ное 03, 2013 6:21 pm by Aaliyah*

» Lucas Klemmanso
Dé' Arue château dans la banlieue de Paris EmptyНед Ное 03, 2013 5:44 am by Lucas Klemmanso

» Плажа в покрайнините
Dé' Arue château dans la banlieue de Paris EmptyСря Окт 30, 2013 8:25 pm by Aaliyah*

» *Лунапарк*
Dé' Arue château dans la banlieue de Paris EmptyПет Окт 11, 2013 10:49 am by Aaliyah*

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris 6185631b
Dé' Arue château dans la banlieue de Paris 6188448H Dé' Arue château dans la banlieue de Paris 6188459g Dé' Arue château dans la banlieue de Paris 6188667D
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 36, на Нед Яну 13, 2013 5:25 pm
Dé' Arue château dans la banlieue de Paris 6185633f

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

4 posters

Страница 1 от 23 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Voltaire. Чет Фев 21, 2013 8:24 pm

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Chateau_de_Chambord
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Re: Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Voltaire. Нед Мар 24, 2013 5:47 pm

Качихме се в лимузината, целия път мина в мълчание, което няколко пъти понечих да разваля, но не ми достигаше смелост да го направя. Смятах го за грешка. Исках наистина да остане при мен защото го исках и знаех, че се държах с нея зле, но това беше само защото не исках да се почувствам още по зле когато реши да си тръгне от мен.
Затворих очите си и въздъхнах примирено преди да се замисля за нещо друго, което също се оказа задънена улица и породи нова въздишка. Сутринта ми беше прочела всичко и със своята фотогенична памет, когато съм трезвен го бях запомнил без никакъв проблем.
Колата спя за по продължително време което означаваше че сме пристигнали, а и макар затъмнени отвън през прозорците ясно виждах входа на замъка пред който бяхме спрели. Замък който е бил на дядото на дядо ми.
Врата ми се отвори и шофьора сведе главата си. Излязох от колата и й подадох за да и помогна със слизането.
- Добре дошли в замъка в който израснах. - Казах на френски и добавих на английски. - Не обръщай голямо внимание на музейните експонати и моя те не ги докосвай, дъртия мрази това.
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Re: Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Aaliyah* Нед Мар 24, 2013 6:01 pm

Прочетох отново всичко за последно, след което затворих тефтера и го прибрах прилежно в чантата си.
Когато пристигнахме пред огромния замък, всяващ страхопочитание и възхищение едновременно нямаше как да остана спокойна. Сложих очилата си върху главата и се постарах да огледам цялата сграда, особено след като ми каза да не пипам нищо.
- Няма да те изложа, Волтер. - казах хладно и му хвърлих един поглед, след което отново си сложих очилата. По- добре да не гледат накъде ми ходят очите. Имаше толкова интересни неща, че ми трябваше доста труд, за да вляза така, сякаш аз също съм израснала тук.
И все пак тръгнахме навътре. Когато прекрачихме прага на цялото това нещо го хванах под ръка. Играехме влюбени, нали?
- Ще имам ли време да се преоблека, или първо ще се запознаем с него? - попитах съвсем тихо и на английски, докато вървяхме из километричния коридор, съпровождани от иконома и още две прислужници след нас.
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Re: Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Voltaire. Нед Мар 24, 2013 7:03 pm

Не се притеснявах, че ще ме изложи, а за това, че колкото и добре да се държи Варат ще остане разочарован, защото той никога от нищо не беше доволен.
- Нямаме време за това вечерята ще се сервира точно в деветнадесет часа и тридесет минути. Имаме пет минути да стигнем до трапезарията, което е практически невъзможно заради дългото разстояние което трябва да изминем за да стигнем до там. Освен това стаята ти не е готова.
Изрецитирах бързо и се отделих заедно с нея, от иконома и камериерките. Щях да мина напряко или поне времето за стигане беше по малко защото щяхме да минем праз залата със вътрешния басейн, която по принцип се заобикаля. Излязохме от другата страна и така бяхме подранили дори с цели две минути. Дядо ми обаче беше там, защото му беше трудно да се придвижва и идваше доста по рано. Около него се въртеше момиче не по голямо от мен? Само се надявах да не е решил да ме сгодява, защото щеше да се получи много сконфузно...
-Добър вечер Варат. - Приближих се към него и сведох глава в нещо като поклон. - Това е Алиа, моята приятелка.
Посочих придружителката си и запазих изражението си сериозно.
- Щастлив съм да се запознавам с приятелките на Франсоа, макар вече да си мислех, че ще ме запознае с мъж... Моля ви седнете, вечерята е готова, ще говорим след като се нахраним.
Тона му беше сдържан, а думите сякаш ги плюеше в лицето ми, но френския омекотяваше всичко това превръщайки го в мелодия. Беше сериозен, лицето ми като маска от ковано желязо. Точно като моето...
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Re: Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Aaliyah* Нед Мар 24, 2013 8:20 pm

Твърде жалко. Дано въпросния Варат не бе тъй претенциозен и към дрехите, колкото и към всичко останало, което ми обясняваше Волтер. Все пак докато вървяхме спуснах косите си, които свободно паднаха по гърба ми на небрежни къдрици. Определено имах нужда от душ след преживяването в самолета. Нямаше да се приближавам твърде много до дядото и всичко трябваше да бъде наред. Качих отново очилата на главата си и скоро наистина пристигнахме в огромна зала, декорирана главно в златни и червени мотиви, а по стените висяха вероятно поколенията на Волтер от преди столетия назад.
И ето ги в средата на стаята. Предполагаемия Варат и някакво момиче, доста по- младо от него. Може би би могла да му бъде внучка..
- Добър вечер, господин Аруе. - поздравих културно на френски, с най- нежния глас, на който бях способна. Все пак трябваше да спечеля симпатиите му, нали?
Много ми приличаше на Волтер, когато се запознахме. Същия строг вид и студен глас. Оставаше и той да има извратена стая и бих казала, че изцяло му е одрал кожата.
И докато заемах мястото си до моя възлюбен изучих с поглед другото момиче в стаята. Беше може би с няколко години по- голяма от мен, с дълга руса коса и тревисто- зелени очи, които блестяха на фона на всички тези свещи. Тялото й също беше изваяно...особено с тази дълга и прилепнала черна рокля. Сякаш беше излязла от корицата на най- скъпото модно списание... Изглеждаше красива, но и надменна. Нещо в очите й те кара просто да мислиш, че не можеш да й имаш доверие... Да видим коя ли точно е тя?
Седнах до Волтер и погледнах чинията си...Имаше месо. Стараех се да сдържа намръщването си и сложих салфетката на скута си. Отпих от виното, което вече ми бе сипано и започнах да се храня бавно и по малко, макар да умирах от глад... не бях яла от цели 12 часа.
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Re: Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Voltaire. Нед Мар 24, 2013 8:37 pm

Огледах чиниите на всеки един в стаята макар да беше некултурно да гледам в другите освен в своята. Вдигнах ръка си и иконома веднага зае мястото си до мен, като се наведе така че да прошепнах ухото му каквото имах за казване. Не трябваше да се говори на висок глас по време на храненията. Изобщо не трябваше да се говори всъщност. Видях неодобрението на дядо си, макар за другите вероятно това просто да беше обикновеното му изражение. Споменах, че той е вечно недоволен, нали?
Иконома донесе нова чиния пълна със задушени зеленчуци, както и кана с прозрачна течност. Остави каната до мен, а чинията размени с тази на Алия без да казва нито една дума. Спазвахме етикета. Намях кристално чистата вода в чашата си и отпих от нея, като се загледах вече в собствената си чиня.
- Моля Ви, каква е тази тишина, няма ли да се зарадвате един на друг... - Зачурулика блондинката, което ме шокира стрелнах я с неодобрителното си изражение и след това преместих погледа върху дядо си който се беше обърнал към нея и се усмихваше. Нещо тук не само намирисваше а направо смърдеше. Този човек го бях виждал усмихнат само два пъти през живота си и двата пъти бяха преди да припадна... Кожата по цялото ми тяло настръхна, а лицето ми стана по бяло от покривката на масата, от тази смразяваща кръвта ми усмивка.
- След вечеря, слънчице... - Даже нямах сили да се задавя с водата си. Колкото и некултурно да беше свалих едната си ръка под масата и дръпнах лекичко лакътя на Алия за да мога да хвана ръката отдолу в момент като този ми трябваше упора.
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Re: Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Aaliyah* Нед Мар 24, 2013 9:05 pm

Ехидната усмивка на старият мъж просто допълни надменността на момичето, което и без това не ми вдъхваше доверие. Имаше някаква подлост в очите на този човек. Сякаш имаше власт над целия свят.
Знаете, хората казват, че очите са прозорец към душата. Е - неговата ми изглеждаше по- черна и от смъртта.
И докато за мен беше просто неприятно и някак фалшиво и предпочетох да се съсредоточа върху вечерята си, то явно за Волтер значеше нещо повече.
По какво разбрах ли? Ами по принцип той бягаше от близост с мен, а когато усетих подръпването му просто спуснах ръката си надолу. Той веднага я хвана, стискайки я до толкова силно, че да не ме боли. Дарих го с един учуден поглед и се постарах да изимитирам една мила усмивка, която хем да запълни идеалния ни образ пред дядо му и непознатото момиче, хем за да го окуражи.
Стиснах го също и палеца ми леко започна да гали кожата му успокояващо. Кожата ми отново беше в допир с неговата, което ми навя спомени за случката ни в самолета, но все пак реших, че е мой ред да се отдам на алкохола и храната. Затова и отново отпих от чашата си и продължих да се храня.
За щастие целия този ритуал мина сравнително бързо и скоро видях успокоителното от сервиране на последните чинии от голямата маса...
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Re: Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Voltaire. Нед Мар 24, 2013 9:40 pm

По някое време освободих ръката на Алия, когато се поуспокоих малко. Оставих я да се нахрани спокойно, а след като вечерята приключи вече можех да се облегна назад в стола си и да изчакам стария кон да се изправи и да тръгне на някъде. Предполагам трябваше да идем в кабинета му и там щяхме да разговаряме по мъжки, както той обичаше да го нарича.
- Желаете ли да Ви помогна, Варат? Ще отидем в кабинета Ви предполагам? - Зададох въпросите си и зачаках да ми даде разрешение да се изправя. От друга страна русото момиче си се изправи най - спокойно и се завъртя около масата.
- Никъде няма да ходим преди да ми кажеш каква точно ти се пада тази! - Не разбирах, защо се държи по този начин пред нея. По принцип си беше изключително злобен, но винаги се е държал културно пред хора, които не познава. Блонди облегна лактите си на облегалката и му седеше като дявола зад раменете. Отново ме полазиха ледените тръпки.
- Тя, е мой гост, желаех да се запознаете с нея, защото имам намерение в скоро време да й предложа брак. - Обясних опитвайки се да запазя спокойствие и преглътнах мъчително. Дядо ми взе бастуна си, който беше облегнат на стола му и ми даде знак да се изправя, когато го направих ме удари с металната пръчка в коляното. По скоро направо я заби там, ако имаше заострен връх може би щеше да пробие всичко в него. Превих се без да издавам нито звук.
- Нека да идем в кабинета ми, а това беше, за да не избързваш с ходенето - и не само... - Изправи се хващайки момичето под ръка с другата си ръка използваше бастуна за да се придържа. Изчаках да се отдалечи отивайки до врата, за да не може да ме чува. Бях се облегнал на масата, а очите ми се бяха напълнили със сълзи от болка, но просто премигнах няколко пъти по бавно за да пресъхнат а не да се стекат по лицето ми. Обърнах се в посока на Алия и просъсках на английски съвсем тихо през стиснатите си зъби.
- Ще изчакам още година и ако не пукне... ще го убия със собствените си ръце... Ще изкарам червата му и ще нахраня с тях прасетата... Трябва да стигнем до кабинета...
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Re: Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Aaliyah* Нед Мар 24, 2013 9:51 pm

Циркът, който се разигра пред мен си беше живо бедствие. Не, че не съм била свидетел и на по- ужасни неща, но все пак той беше от висшата класа. Предполагаше се, че има обноски. Чудно изобщо как не са го убили до сега.
Проклет дъртак. Ако бях на мястото на Волтер до сега да съм му вкарала мижавия бастун там където...кхъм.
Добре, Алия. Спокойно момиче. Изправих се веднага след като онази ходеща мумия се завъртя и се приближих до господаря си.
- Спокойно, аз ще съм ти съучастник - прошепнах тихо, намигайки му и сложих ръка на рамото му.
- Той е силен, защото ти му позволяваш. Вече не си дете. - вметнах допълнително от своите наблюдения. Беше толкова по- бавен, толкова по- слаб. При едно по- силно вълнение и сърцето му щеше да се пръсне. Не виждам защо му даваше чак такава власт.
И все пак минах от другата му страна, от която дядо му го удари и го хванах, тръгвайки след онези двамата, като спазвахме известна дистанция.
Не, че се притеснявах за него...беше ми просто господар, но ... беше нечестно някой да се отнася с друг по този начин. Мен питайте, аз имам доста за разправяне по темата...Но това някой друг път.
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Re: Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Voltaire. Нед Мар 24, 2013 10:50 pm

- Благодаря, че ми помагаш... - Прошепнах вече, след като спрях да стискам зъбите си. Накуцвах леко, но си беше истински късмет, че можех да ходя. Болката беше едва ли не непоносима, но Алия се държеше твърде мило, което ме притесняваше.
- Нека говорим за това когато останем сами. - Истината беше, че в момента се движех почти като него само, че по бавно и без бастун.
Най - после стигнахме проклетия му кабинет. Заех мястото си прав, на няколко крачки от него. По устните му играеше едва забележима усмивка, което ме накара да се вледеня. Накарах Алия да застане до мен, докато момичето ми подаде чаша уиски и попита робинята ми какво желае за пиене.
- За какво искахте да говорим? Причината поради която ме повикахте във Франция? - Отново бях делови, не си позволявах да правя никакви грешки в общуването си с него.
- Прекрасната дама която виждаш пред себе си се казва Камил Лафорет. Скоро ще е госпожа 'де Аруе. - Отговори ми той докато преглъщах сухо и надигнах чашата си.
- Не се притеснявай миличък няма да ти е нужно да ме наричаш "бабо" с три месеца съм по малка от теб... - Припя блондинката от което вече се задавих без грам преструвка. Прокашлях се точно два пъти преди да излея остатъка от чашата в гърлото си.
- Аз... Не знам какво да кажа... - Бастуна отново беше вдигнат и със замах се удари в крака ми отстрани от което едва не паднах, но успях да се задържа. Поне беше един и същ крак.
- Как какво да се зарадваш, да ни поздравиш... Къде са обноските на които съм те учил?
- Извинете Варат, - изстрелях автоматично. - Радвам се на щастието Ви... Кога ще е сватбата?
- Никой не те е поканил, на сватба. - Беше категоричният отговор на дядо ми. Лицето ми не се промени нито за миг, от както бях пристъпил прага на кабинета. Обърнах се към робинята ми и за пръв път се промени. Опитах се да изимитирам усмивка докато казах нежно:
- Скъпа, би ли ми наляла още уиски и да ми подадеш една от цигарите които стоят в кутията на бюрото...
Определено ми трябваше цигара, пък и дядо беше започнал да ме учи да пуша от както бях 15 годишен... Мразех цигарите!
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Re: Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Aaliyah* Нед Мар 24, 2013 11:01 pm

Иу...добре, това си беше...Иу!
Това изглеждаше толкова долно...Тя явно не осъзнаваше, че беше като мен, само че по собствено желание. Да се надяваме все пак да не разбере за мен.
- Нищо, благодаря. - отвърнах, изимитирайки една фалшива усмивка и останах до Волтер. Последва втори удар... Този наистина си просеше бастун в гърлото. С най - голямо удоволствие бих се заела със задачата.
Макар и вътрешно част от мен да се радваше, че и Волтер малко ще бъде понатупан. Няма само на мен да си го изкарва.
Запазих спокойното си, уравновесено лице, докато господаря ми не се обърна към мен.
Послушно кимнах и му донесох нова чаша с уиски и цигара, като получих един злобен поглед от страна на въпросната Камил.
Върнах се при Волтер и му се усмихнах мило.
- Заповядай, скъпи. - казах по най- влюбения начин и отново се обърнах напред, а очите ми наблюдаваха само тези на Варат.
Реших да не се намесвам за сега...най- много да въвлека Волтер в още неприятности. Предпочитах да се прибера в стаята си сама и да си почина...Точно от това имах нужда.
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Re: Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Voltaire. Нед Мар 24, 2013 11:33 pm

- Извинявам се за натрапването. - Отговорих, след като получих отговор, който не очаквах.
Настаних се в креслото до това на дядо ми без да му искам позволение, за което вероятно щеше да ме заболи.
- Имам молба която да отправя към Вас Варат. Ще ви помоля да приготвите стаята на Алия, защото вероятно като мен е изморена от пътя.
Преглътнах на сухо, защото гърлото ми отново беше пресъхнало от напрежението.
- Не ставай глупав миличък... - Заговори въпросната Камил привличайки погледа ми към нея. Чудех се, как си позволява да ми говори по този начин. - Ще й предлагаш брак нали? Ще спите в твоята стая, няма да ви разделяме, не сме толкова консервативни. Нали скъпи?
Погледа й се насочи към дядо ми който отново се усмихна, ако това изкривяване на устните му можеше да се нарече усмивка.
- Разбира се, не сме консервативни... - Тази тотално му беше промила мозъка. Кога за Бога се беше случило. Смръщих леко веждите си и очите ми се плъзнаха по цялото тяло на младата жена. Тя беше истинско зло като него. Бяха си лика прилика.
- Благодаря Ви. - Нямаше да протестирам, защото този път все още здравия ми крак беше от страната на дядо ми, а аз не исках да се придвижвам в инвалидна количка.
- Няма защо миличък, за всяко нещо си има цена. - Това беше запазената реплика на дядо ми и това, че беше казана от Камил още повече ме притесни, но не попитах каква е цената, вместо това се протегнах и взех запалката от масата като запалих цигарата. Дядо ми от своя страна извади пура. На мен ми ставаше твърде лошо от тях затова, предпочитах да не се приближавам до това изобретение. - Тъй като бъдещия ми съпруг не е много подвижен и не ме води никъде, ти ще ме разведеш на някой места...
Това беше достатъчно, да излея съдържанието на чашата си в гърлото си. Не можеха да ми го причинят... Или можеха и дори го правеха.
- Както наредите мадам. - Отговорих и сведох погледа си. Преди да го върна на дядо си, който не беше отместил своя от Алия доста дълго време.
- Защо не ми разкажеш за себе си... Искам да знам всичко, от раждането ти до този момент. - Заповяда дядо ми, а аз понечих да проговоря и да я измъкна от тази ситуация. Отворих устата си преди да видя вдигнатия бастун отново насочен към мен. - Теб не съм те питал нищо. Тя ще говори.
И със това моето участие приключи. Изправих се мъчително то креслото и го показах на Алия в знак да заеме мястото ми, а аз накуцвайки се приближих до бутилката с уиски.
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Re: Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Aaliyah* Пон Мар 25, 2013 12:07 am

Проклетник...Сега щеше да ме кара и да говоря. Само се надявам френския ми да не ме подведе. А онази руса проститутка в края заслужаваше лицето й да срещне пода.
В една стая..."приказно"! Сигурно и на едно легло щяхме да спим. Както Волтер го обичаше това...Както пък и аз!
И все пак с леденото си изражение, застинало в покерска усмивка седнах на креслото и кръстосах бавно краката си. Прокарах пръсти през косата си спокойно, за да я приведа в ред и ледено синия ми поглед се впи в този на стария лъжец.
- С удоволствие ще ви разкажа всичко, стига да ми отвърнете със обноските, които ви подхождат, господин Аруе. Бих се заклела, че Франсоа трябва да си е взел джентълменството от някой роднина. Надявам се да не съм се подвела, мислейки че това сте вие. - казах съвсем спокойно. Ръцете ми се отпуснаха в скута ми. Можех да видя лекото трепване на няколко от мускулчетата под набръчканата му кожа. Щеше да ме удари ли? После щеше да умре. И без това нямах какво да губя. Нямах живот. Нямах нищо. И все пак не само жена му беше красива.
- Казвам се Алия- Лорейн Сертори. На 23 години съм. Майка ми е журналист, баща ми е инженер. Аз, от своя страна съм студентка със специалност международни отношения. Някак си нито ми се отдава да пиша увлекателно, нито да чертая сградите. Може би липсата на вдъхновение идва от това, че и двамата са работохолици...Не се виждахме особено често. Всеки си има офис, никой няма време за деца...знаете как е, предполагам. Брат ми е военен...Предпочете да защитава родината ни, пред това да си стои кротко в офиса. Но с него съм най- близка. Сега съм самостоятелна. - заговорих със най- спокойното изражение, при това дори вкарвах емоции, сякаш ...да кажем, че наистина си вярвах, че това е моя живот, и толкова му се радвах. Усмихвах се на моменти, сбръчквах вежди.
Неговото изражение много рядко се променяше. Пита ме за имената на семейството ми, за моите лични интереси. Когато ненадейно русата госпожица се намеси.
- Оу, моля те, разкажи ни как се запознахте. Вероятно е нещо романтично. - изчурулика тя, а аз се засмях дори и погледнах леко Волтер, сякаш си спомнях нещо.
- Не точно, беше си просто случайност, или съдба.. - надявах се само да помни информацията, която казвах, за да не се издъни после - Бях в един от неговите ресторанти с приятелки от курса. Беше твърде пренаселено обаче, все пак неговата верига ресторанти са хит в Ню Йорк. Бяха ни объркали поръчката, с тази на съседната маса и той лично дойде, за да поднесе своите извинения. Остана при нас за малко, за да е сигурен, че всичко е наред. По стечение на обстоятелствата се засякохме още един път в един дъждовен следобед и... просто решихме да опитаме. А след като разбрахме и колко общи черти имаме по между си...ето ни тук, на крачка от годеж. Между другото радвам се за вас, поздравления. Това е най- хубавото нещо, което може да се случи на човек. Няма как да не докара усмивка на лицето ви, нали господин Аруе? - завърших разказа ни, като наистина влагах подобни чувства. Накрая се обърнах леко към Волтер и му се усмихнах мило. Намигнах му и отново върнах погледа си на Варат.
- Нещо друго да ви интересува?
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Re: Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Voltaire. Пон Мар 25, 2013 12:30 am

Искаше ми се да умра, не ми се мислеше какво щеше да стане, ако Алия продължава да му говори с този тон с който започна в началото и въпреки това попадението й беше право в целта. Обноските и етикета пред другите бяха, нека кажем неговия порок. Затова се шокирах толкова много след вечеря, когато буквално и говореше на ти.
Докато Алия говореше три чаши намерих път към стомаха ми затопляйки го приятно. Не отделях очите си от нея нито за един миг, осен когато гледах общата картина и изучавах лицето на дядо си. Изглеждаше доволен, онзи бръчка изглеждаше точно по този начин когато изразяваше задоволство. Това беше единствената разлика от обикновеното му изражение.
- Значи си от богато аристократично семейство от Ню Йорк. - Заключи той и кимна леко обръщайки се към мен. - Това беше единствената ми надежда, да не направиш грешката на баща си и да се влюбиш в някоя уличница.
Кимнах леко сякаш ми беше заповядал леко, а когато проговорих гласът ми леко ми изневери.
- Сега може ли да отидем в стаята ми, наистина съм много изморен. - Получих един изучаващ поглед и накрая и разрешение. Приближих се до Алия и й подадох ръката си за да й помогна да се изправи, макар да се налагаше едва ли не тя да ме крепи по време на придвижването ми.
Тогава и получих още една изненада, целувка по бузата от бъдещата си баба с пожелание за лека нощ и спокойни сънища. С Алия се измъкнахме от пъкъла и най накрая се насочихме към стаята ми, която беше, чак в западното крило на замъка.
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Re: Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Aaliyah* Пон Мар 25, 2013 12:41 am

Най- накрая получих свобода от целия този разпит. Разминах се без удари, без наранявания. Тръгнахме към стаята, която беше предназначена за негова и по пътя го придържах за лакътя, но някак си отказвах да говоря с него. Твърде много енергия хвърлих по лъгането на дядо му, че да говоря и с него. И сега ако каже, че иска да ме продаде или нещо такова щях да убия и него.
Когато влязохме все пак в така огромната стая, която може да се нарече и апартамент го пуснах. Той имаше къде да се хване, а аз имах нужда от душ.
- Ще се изкъпя набързо...Естествено ако вие не искате първи. - казах хладно и започнах да се разсъбличам. Не е нищо, което той не е виждал, така че не виждах проблем за него.
Приближих се до мястото, където бе багажа ми и свалих първо блузата си, след което и панталоните си. Последваха обувки, накити и всичко останало, а накрая махнах и сутиена си. Така беше много по- добре.
Все пак получих разрешение да се изкъпя и влязох в просторната баня. Голямата вана беше крайно съблазняваща и макар, че му обещах да е набързо... Та тя дори беше подготвена. Очевидно онази усойница беше планирала ние да сме в една стая. Цялата баня ухаеше на нещо успокояващо и приятно, имаше дори свещи... Твърде лигаво по моя вкус, но все пак свалих бельото и хавлията, която бях завила около себе си и се вмъкнах в голямата вана. Райско беше... Облегнах се назад и затворих очи, за малко отмора и размисли.
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Re: Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Voltaire. Пон Мар 25, 2013 12:54 am

Дадох и разрешение да се изкъпе. Личната хигиена беше изключително важна за мен, а докато тя го правеше, аз взех някой от завивките и ги преместих на огромния диван в срещуположния каран на стаята, точно срещи врата на банята. Оправих двете легла, за спане доколкото можах и свалих дрехите си оставайки по бельо. Почуках леко на врата на банята и влязох без предупреждение.
Застанах пред огледалото над мивката вглеждайки се в него и изимитирах една фалшива усмивка.
- Предполагам, че не ни вярва, но аз ще оправя всичко... Всичко е добре когато свърша добре.
Облегнах се на мивката без да отделям очи от огледалото. Коляното ме болеше когато го натоварвах седейки прав. Вече беше синьо и подуто.
- Ще използвам душ кабината, можеш да продължиш... А и съм ти оправил леглото...
Завърших преди да се вмъкна в кабината и да пусна водата. Напрежението ми беше дошло твърде много затова си позволих да пусна няколко сълзи, не бях плакъл с години, може би малко преди да се изнеса от тук. Сега отново си го позволявах...
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Re: Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Aaliyah* Пон Мар 25, 2013 1:03 am

Погледнах в негова посока...Душ кабината беше прозрачна и можех да видя всичко, макар да се изпълни с горещата пара почти веднага.
Прехапах устна неволно... мозъка ми отново си фантазираше разни забранени неща..
- Как е кракът ти? Искаш ли да потърся лед или нещо такова? - попитах неловко и спуснах косата си. Наведох главата си назад и нацяло се потопих под водата. Беше толкова спокойно и приятно в тези секунди. Много пъти съм си мислела за самоубийство по този начин, но някой трябва да го направи. Аз не можех сама просто...
В крайна сметка приключих по- бързо с къпането и излязох от банята. Поогледах се, но не знаех точно кое е моето ...дали искаше да спя на дивана? Вероятно, аз бях робинята тук.
Извадих от куфара си тъмно синя сатенена нощничка със дантела по края и чифт бельо. Мислех, че ще спя сама в крайна сметка..
Подсуших до колкото можех косата си и накрая седнах върху дивана, кръстосвайки крака, докато го изчаквах да излезе и той.
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Re: Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Voltaire. Пон Мар 25, 2013 11:53 am

Не отговорих на въпроса й за леда, нямаше как да го направя, защото по гласа ми щеше да се разбере, че правя нещо нередно. Затова замълчах и се направих на недочул. Изтрих сълзите си и взех да насапунисам тялото си. След около десет минути се измъкнах и открих, че Алия вече я нямаше. Молех се да не е тръгнала за лед.
Погледнах се в огледалото отново и след като установих, че лицето ми си е същата каменна маска въздъхнах и дръпнах една хавлия от шкафа увивайки я около кръста си и излязох озовавайки се в стаята. От цялото ми тяло все още се стичаше вода докато се приближавах накуцвайки към нея. Прокарах пръсти през косата си и я огледах внимателно.
- Струва ми се не съм те поканил в своето легло... - Констатирах с малко по весел глас, но дори не успях да се усмихна, макар да ми се изкаше да се засмея. Отвързах внимателно хавлията от кръста си, но не я махнах от мястото й.
- Би ли потърсила из багажа ми бельо и... трябва да има долнище на пижама... - Това беше вид молба, придружена с почти забележима усмивка.
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Re: Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Aaliyah* Пон Мар 25, 2013 7:30 pm

Ммм дори накуцукващ си беше хубав. Красотата му беше нещо, което не можеше да се скрие. Макар тъмната му страна, която заемаше доста голяма част от него, то външността му можеше да се сравни с тази на ангел на мрака.
Сведох поглед надолу и кимнах, след което внимателно стъпих на пода и тръгнах към куфара му. Наведох се и започнах да търся из него въпросните дрехи.
- Извинявай, мислех че леглото е за теб. Все пак аз съм робинята тук. - казах, нарушавайки тишината между нас и скоро намерих черни боксерки и същото черно долнище, което се предполагаше да е от пижама.
Завъртях се на пръсти и отидох до него, подавайки му ги, а погледа ми срещна неговия.
- Нали за това искаше да говорим, след като останем насаме... Спокойно, не съм си забравила мястото. - допълних сериозно. В последно време май настроенията му се меняха твърде бързо и не бях сигурна дали самия той знае какво иска, но какво ме интересува мен?
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Re: Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Voltaire. Пон Мар 25, 2013 8:47 pm

- Леглото е меко, а ме боли крака, няма да е полезно за мен да спя там. - Оправдах се, но всъщност предпочитах на нея да й е удобно. Помогна ми както я помолих. Не, че имаше избор.
Аз на свой ред свалих хавлията си, за да мога да подсуша тялото си. Стоях с гръб към нея, защото Волтер беше срамежлив, пък и не исках да виждам погледа й разхождащ се по тялото ми. Затова и когато я връзвах вързвах и очите й, за да не ме гледа, ако все пак махнех връзката тя трябваше да отклони поглед и все пак се обърнах към нея и взех това, което ми подаде.
- Не исках да поговори за дядо ми всъщност. Това няма нищо общо с теб. Благодарен съм, че не се месиш в отношенията ми с него. Макар да ми е наистина притеснено. Предполагам, се е досетил. Изражението ти по нищо не показваше, че се тревожиш, нито беше изненадана. Едно обикновено момиче от богато семейство би било шокирано от това което се случи. Подсказа му с държанието си, че едва ли не си преминала през това.
Седнах на дивана и нахлузих боксерките и долнището до едно място преди да се изправя отново затруднявайки се със задачата. Вдигнах ги до там където трябваше да си останат.
- Изморена ли си всъщност, ние проспахме целия полет...
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Re: Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Aaliyah* Пон Мар 25, 2013 8:59 pm

Чудно. Очевидно все пак имаше критики към мен. След всичко, което сътвори умната ми главица. Извъртях поглед и се завъртях отново с гръб към него. Нямаше да го гледам като толкова държи да се крие.
Взех четката си за коса и седнах на леглото, предназначено за мен, което беше достатъчно далеч, че да не виждам с детайли лицето му.
- Или просто може да не ме изненадва, защото все пак съм самостоятелна студентка. - казах иронично, хвърляйки му един поглед и обърнах специално внимание на дългата си чуплива коса.
- Простете все пак, Волтер, че съм ви разочаровала. - бях преминала към обичайното си мрачно настроение, което не беше новост за мен, особено след като и той не се отличаваше като много емоционален.
- А и аз не видях ... годеницата му да е много изненадана от държанието му, така че ставаме две, които умеем да пазим самообладание. А щом както той сам каза не обича ''простолюдието'' едва ли е последвал примера ти да си купи жена, или пък да е някоя долна к...кхъм лека жена. - продължих да оправдавам позицията си. Когато приключих с косата си взех лосион за тяло и започнах да го разнасям бавно по тялото си. Настаних се върху мекото си легло и първо повдигнах единия си крак, свивайки го в коляното и започнах да нанасям крема.
- Не особено. - споменах, без да го удостоявам с повече внимание.
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Re: Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Voltaire. Пон Мар 25, 2013 9:13 pm

През цялото време си мислех, че се държа добре с нея. Не беше идеално, но не бях и пълен гадняр. Имахме си моментите, на "нежност". Добре, може и да не бях пример за добро държание, но я уважавах, не я карах ба прави... Май всъщност си бях изцяло ужасен: държах я под ключ, правех секс с нея когато на мен ми скимнеше, не уважавах мнението и в повечето случай, не се държах добре, не разговаряхме...
- Не си ме разочаровала Алия. - Казах тихо и отново седнах върху дивана изпъвайки крака си на него. Трябваше му почивка, защото усещах лекото вътрешно пулсиране предизвикано от болката.
- Може би си права, една изискана дама не показва какво чувства, тя е сложила идеалната ледена маска подходяща за лицето й. - Точно като мен, това значеше ли, че съм дама? Не мислех, аз го правех за да се защитя.
- Винаги съм си мислел, че мога да очаквам някаква благодарност от теб за това, че съм те измъкнал по някакъв начин от онзи свят... Че няма да е необходимо да спиш с различни извратеняци... Не, че аз съм много по различен. - Отклоних погледа си от нея към прозореца осъзнавайки че се втренчвам в нея твърде много, но тази нощничка изобщо не ми помагаше.
- Наистина ли искаш да учиш... Знаеш че мога да го уредя, да се запишеш в някой от частните университети, все пак живеем в Ню Йорк...
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Re: Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Aaliyah* Пон Мар 25, 2013 9:32 pm

Благодарност? Нима той каза благодарност? Нямаше как да не повдигна погледа си, но неговия беше някъде другаде. Не ме интересуваше. Това беше най- тъпото нещо, което излезе от устните му.
- Интересни представи имате за благодарността, Волтер. - казах студено и побързах да довърша и другия си крак, след което се приближих до огромните френски прозорци, които бяха от тавана до земята и разкриваха една от най- прекрасните гледки, които някога бях виждала. Замъка беше извън Париж, но все пак се виждаше Айфеловата кула, цялата осветена - в пълния си блясък.
- Купихте ме от публичен дом, при първата ни срещна се постарахте да ме унижите до крайност с онзи шамар, а и да не забравим че държахте да огледате купената от вас стока на голо. Не ме пускате да излизам без вас и мога да наблюдавам известния Ню Йорк, който вие споменахте само през прозореца. Разменяме по две изречения на ден... Не виждам голяма разлика, от предното ми местонахождение, като изключим лукса, но има нещо много важно, което Вие пропускате. - продължих да говоря, щом така искаше, щом искаше да чуе истината за мен беше окей.
- Когато си изгубил всичко и не притежаваш дори собственото си тяло и воля, то дрехите и другите дрънкулки, с които ме обсипвате са просто предмети. Нито ти дават радост, нито топлота. И с тях, и без тях - няма голяма разлика - не си позволих дори да трепна. Гласът ми също не ми изневери, а лицето ми си остана ледено, макар напиращите в момента сълзи. Погледа ми си оставаше все така празен, взиращ се в красотата навън...През прозореца.
Беше безсмислено да отговарям на въпроса му за университета...Естествено, че исках. Това беше една от мечтите ми. Това обаче значеше да продължа да съм под негов контрол...Сигурно и охрана щях да имам. Не, благодаря. И после да ми натяква, че ми е платил всичко, и че трябва да съм му благодарна и за това.
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Re: Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Voltaire. Пон Мар 25, 2013 9:57 pm

Бях забравил за това, но тя не беше, но и как би могла, ако бях на нейно място едва ли щеше да е по различно.
- Как да ти вдъхна респект към мен по друг начин, ако имаш идеи моля да ги споделиш. Исках да те е страх от мен но не ми се получи, очевидно, не мога да предизвикам страх в едно момиче. Освен това мислиш ли си че мога да покажа това което ти видя на една жена хваната от улиците? Ще ме скъсат от дела за сексуален тормоз и какво ли още не, а накрая може да свърша и в затвора. - Осъзнавах, че отново всичко се върти около мен и че го правя само за себе си, май не трябваше да казвам точно това, по скоро трябваше да си мълча. Думите ми звучаха много повече от зле произнесени на глас.
- Освен това нямам си и на идея как би трябвало да се държа с теб. Всъщност съвсем скоро открих този така наречен "свят" и ти беше първата която ми изпратиха. Не смятах за необходимост да ти го казвам, но е станало объркване, изобщо не е трябвало да идваш ти. Искаха да те върна, но отказах, заради което ме изритаха от тази организация, карайки ме да плащам обезщетения и всякакви други глупости. - И това не трябваше да го казвам. Сякаш се изтъквах и на всичкото отгоре се разкривах, че държа на нея много повече отколкото показваше маската на лицето ми. Отместих отново погледа си, който бях преместил върху нея по някое време на обясненията, към леглото този път. Въздъхнах малко по шумно и след като чувствата отново бяха на повърхността нямаше начин да ги замаскирам, а да се крия в банята този път не беше вариант.
- Май все пак ще ми трябва лед, би ли потърсила... - Умишлено премълчах пътя до кухнята за да може да загуби повече време в търсене през което аз да се успокоя.
Voltaire.
Voltaire.

Брой мнения : 612
Join date : 29.01.2013
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Re: Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Aaliyah* Пон Мар 25, 2013 10:07 pm

Нямаше начин да докосне нещо, което се намираше зад тези стени, които строго и старателно градих с години наред. Каквото и да ми кажеше не ме интересуваше особено много.
Лед...Мисля, че това беше добра идея. Имах нужда от разходка, докато успокоя все пак мислите си и по- скоро яростта си.
- По- добре да ме беше върнал... Нямаше да ти създавам толкова грижи. И си спести моля те обясненията за това коя щеше да е тук. И да не бях аз ти все пак си си купил момиче и целите ти не те оневиняват по никой параграф. Пробвай с нещо друго. - казах накрая, докато вземах сатенения си халат...не можех да се разхождам просто така из замъка.
Излязох, като се стараех да затворя по най- внимателния начин, но тежката врата все пак се хлопна.
Тръгнах из дългия мрачен коридор, от който в момента ме побиваха тръпки. Имаше само странни хора от разни портрети, чиито погледи бяха втренчени в мен. Зловещо..
А и тази светлина от свещи...
В крайна сметка към края на коридора, който ми се струваше километричен, срещнах една прислужница и учтиво я попитах накъде е кухнята. Тя ми предложи да се върна в стаята, а тя да ми донесе леда, но реших да я последвам с надеждата да прекарам още няколко минути навън от онази стая...Колкото и голяма да беше очевидно беше твърде тясна за двама ни.
Aaliyah*
Aaliyah*

Брой мнения : 621
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Dé' Arue château dans la banlieue de Paris Empty Re: Dé' Arue château dans la banlieue de Paris

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 23 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите