Casa Riccardi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Стая 604       6185632B
Добре дошли!

Искате удоволствие, желаете го, копнеете за него. Добре дошли в Каса Рикaрди. Скандално място, където господарят наистина е господар, и трябва да му се подчиняват. Зад вратите на хотела ще намерите най-доброто обслужване, което може да Ви бъде предложено. За вашите нужди ще се погрижи персонала на хотела, който ще Ви предложи точно това което търсите. Търсите качествен роб, или пък искате да бъдете доминирани, това е вашето място. Тук вашите желания, ще бъдат осъществени. Забавления без забрани. Тук всеки грях намираше своето място. Мистър Х, Ви очаква.
Вход

Забравих си паролата!

Стая 604       6185630s
Latest topics
» Maison de Voltaire (dix-huit en plus)
Стая 604       EmptyСря Юли 22, 2015 12:26 pm by Voltaire.

» Coffee Shop ''Soul"
Стая 604       EmptyСря Юли 15, 2015 9:42 pm by Voltaire.

» Dé' Arue château dans la banlieue de Paris
Стая 604       EmptyВто Юли 07, 2015 6:05 pm by Voltaire.

» Търся си рп другарче.
Стая 604       EmptyВто Юни 23, 2015 7:27 pm by Юри Космодемянски

» Нашите приятели.
Стая 604       EmptyПон Яну 05, 2015 10:30 am by Franz Stilzberg

» When the memories comes all over again.. a.k.a. My horrible 24th B-Day~
Стая 604       EmptyНед Ное 02, 2014 3:40 pm by Voltaire.

» Вашите форуми
Стая 604       EmptyНед Яну 19, 2014 11:22 am by giuliano.

» Дванадесет часовия полет...
Стая 604       EmptyПет Дек 06, 2013 5:18 pm by Aaliyah*

» River Island
Стая 604       EmptyНед Ное 03, 2013 6:21 pm by Aaliyah*

» Lucas Klemmanso
Стая 604       EmptyНед Ное 03, 2013 5:44 am by Lucas Klemmanso

» Плажа в покрайнините
Стая 604       EmptyСря Окт 30, 2013 8:25 pm by Aaliyah*

» *Лунапарк*
Стая 604       EmptyПет Окт 11, 2013 10:49 am by Aaliyah*

Стая 604       6185631b
Стая 604       6188448H Стая 604       6188459g Стая 604       6188667D
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 36, на Нед Яну 13, 2013 5:25 pm
Стая 604       6185633f

Стая 604

3 posters

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Стая 604       Empty Стая 604

Писане by Mr. X Съб Яну 12, 2013 4:36 pm

Стая 604       Tumblr_ljv8sg3RZM1qb72iwo1_500_large
Mr. X
Mr. X

Брой мнения : 255
Join date : 11.01.2013

Върнете се в началото Go down

Стая 604       Empty Re: Стая 604

Писане by Katalina Пон Юли 01, 2013 8:55 pm

Наближавайки стаята си Кат вече съжаляваше че се е навила да остане с него,позволяваше си доста волности с нея без да я познава,това можеше да е проблем,но Кат щеше да се справи с този дивак..
Отвори вратата и го остави да влезе през нея,като се загледа в гърба и ръцете му,определено е бил поне военен,имаше татуси,имаше доста едри ръце и гръб,сякаш е тренирал много време...
Когато той се обърна за да види какво му е подготвила Кат ,тя го изненада като направо го целуна ,вместо първо да го подготви с някакво танцувално шоу или с приказки
Katalina
Katalina

Брой мнения : 567
Join date : 11.01.2013
Age : 34
Местожителство : Ню Йорк

Върнете се в началото Go down

Стая 604       Empty Re: Стая 604

Писане by Logan. Пон Юли 01, 2013 9:46 pm

Свали якето си,като го метна на един от столовете. По блузата му прозираше верижката с двете плочки. Обърна се към нея и в този миг тя се притисна към него,за да го целуне. Прихвана я за кръста и я повдигна,,като я улови за дупето. Той не задаваше въпроси,когато нещо ставаше то просто ставаше и не бе свикнал да се двоуми. Завъртя се,като я остави на леглото но само на пръв поглед. Свали на бързо блузата си,като преметна верижката назад. След това свали и нейната блуза,грубо се отнасяше но все още не причиняваше голяма болка.
Извъртя я с гръб към себе си,с няколко движения свали дънките и,както и бельото. Свали и своето но само на половина. Без прелюдия,без грам нежни ласки преди това,той проникна в нея,като я прихвана за дупето и започна да я движи. Цялата стая се изпълни с плющящия звук от сливането му. Не обичаше да гледа жените в очите,отдавна бе загубил нежността си и внимателното отношение.
Logan.
Logan.

Брой мнения : 73
Join date : 01.07.2013

Върнете се в началото Go down

Стая 604       Empty Re: Стая 604

Писане by Katalina Вто Юли 02, 2013 9:38 am

Не знаеше какво да очаква,но определено грубото му отношение не и допадна,той направо си я изнасилваше,търсеше своето удоволствие и причиняваше болк на Кат...
Опита се да се отърве от него,опита да се измъкне от хватката му,но бе неуспешно,той сякаш не беше тук а някъде другаде,хвана ръката и зад гърба и я изви леко за да не може да мърда и да се отскубне от натиска му
-Животно ,пусни ме .... -извика Кат,не можеше да търпи това,той я унижаваше и не му пукаше изобщо
Katalina
Katalina

Брой мнения : 567
Join date : 11.01.2013
Age : 34
Местожителство : Ню Йорк

Върнете се в началото Go down

Стая 604       Empty Re: Стая 604

Писане by Logan. Вто Юли 02, 2013 3:20 pm

Откъсна се за малко от транса си,обикновено реагираха по този начин,а други стискаха зъби и чакаха всичко да свърши. Стисна я още малко,като и причини болка и изръмжа:
-Сама дойде,така че ще си понесеш всичко...
Всъщност всичко продължи някъде около три минути,всъщност можеше и повече но съсредоточаването върху нуждите караше нещата да станат по бързо. Отдръпна се,като я остави и я пусна. Отиде до барчето и си наля една чаша водка,също наля и на нея. Не я съжаляваше но знаеше,че след всичко това,щеше да и е нужно нещо по силно:
-Вземи...
Беше гол,по тялото му личаха белези,кой пресни,кой по стари,най-големите бяха на краката,там имаше и пирони в краката си. Седна на канапето и дръпна кутията с цигарите:
-Май си мислиш,че трябваше да пратиш друга? Предупредих те!
Logan.
Logan.

Брой мнения : 73
Join date : 01.07.2013

Върнете се в началото Go down

Стая 604       Empty Re: Стая 604

Писане by Katalina Сря Юли 03, 2013 11:13 am

-Сама дойдох,но не очаквах да се опитат да ме насилят,прекалено лош спомен е за мен,но какво ли те интересува теб...дойдох да те разтоваря,а ти си груб...няма да позволя друго момиче да изпита това..
Нямаше и да му позволи и нея да насилва повече,никой от нас не заслужаваше подобно отношение когато доброволно се вмъквахме във всяко легло където ни искаха.Кат изпи наекс питието което и подаде и го огледа,тялото му беше на решетка,явно наистина бе военен или някой наемен убиец,нямаше да се учуди ако беше и такъв
-Какъв си ти за бога?Никой ли не се грижи за теб и раните ти?
Katalina
Katalina

Брой мнения : 567
Join date : 11.01.2013
Age : 34
Местожителство : Ню Йорк

Върнете се в началото Go down

Стая 604       Empty Re: Стая 604

Писане by Logan. Сря Юли 03, 2013 9:05 pm

-Ходя на лекар,само ако кракът ми се държи само на една кожа. Иначе сам се зашивам,вадя куршуми и всичко,което се налага.
Беше пехотинец но не от онези простите,а бе тюлен свикнал на всичко. Той е перфектната машина за убиване,разбраха го още в началото и той винаги се оказваше най отпред,куршумите или не го ловяха или ако го улучваха той продължаваше без ни най малко да му пука:
-Не съм някоя хленчеща мадама,която била малко одраскана и вдига врява от бога. Аз живея от и за болката. Тя е просто неизменна част от живота ми.
Можеше да забие нож в ръката му и нямаше да трепне,е може само,за да я удари,като наказание за дързостта.
-Какво ти пука? Нали се чувстваш наранена? На това не му ли викаха Стокхоумски синдром. Да изпиташ симпария към насилника си.
Поклати глава,придърпа си още една цигара:
-Всъщност по моите критерии не си изнасилена,повярвай ми,ако беше такава,нямаше да можеш да станеш от леглото и дори да си кажеш името. Така правя секс аз,утолявам жаждата и нуждата си,като не гледам в женските очи. Тека прекалено коварни,винаги мислят някакви интриги и лъжат...
Logan.
Logan.

Брой мнения : 73
Join date : 01.07.2013

Върнете се в началото Go down

Стая 604       Empty Re: Стая 604

Писане by Katalina Нед Юли 07, 2013 10:08 am

Някой го бе превърнал в животно,едва ли е бил такъв,но трябваше да знам с какво си имам работа ако щях да продължавам този фарс,ако си мислеше че изпитвам симпатии към него супер,още по добре,но определено аз не живеех за болката
-Какво ми пука ли?Това си е моето тяло и ти не си никой да га наранява независимо до каква степен,да жена съм и имам праг на болка,е определено не хленча като повечето ,но са ме насилвали прекалено много пъти за да ти позволя да го правиш и тук...
Да,доброволно си лягахме с мъже,но този кошмар от миналото ми нямаше да се върне с него,ако още веднъж опиташе да ме насили щеше да изпита болка определено ...
-Не ме интересува как го правиш ти,но ще смениш тактиката....не ме гледай в очите ,не ме целувай твоя воля,но бъди малко по деликатен ...
Katalina
Katalina

Брой мнения : 567
Join date : 11.01.2013
Age : 34
Местожителство : Ню Йорк

Върнете се в началото Go down

Стая 604       Empty Re: Стая 604

Писане by Logan. Нед Юли 07, 2013 3:18 pm

Думите и минавах като вятър през ушите му,ни най-малко не се трогна,само си пиеше от питието съвсем спокойно. Само леко се извъртя главата към нея,като се усмихна:
-Да ти приличам на психоаналитик или на изповедник. Дълбоко не ме е грижа,какво ти се е случило в миналото. Живота е суров,или се примиряваш и ти го начукват или се бориш и начукваш.
Израза му бе без ни най-малко премерени думи,говореше грубости и никак,ама никак не му пукаше:
-Тръгвай си ако искаш,ще ти платя ако това чакаш.
Наведе се,като извади пари,колкото му бяха казали но с няколко стотачки отгоре. Хвана ги с двата си пръста и ги подаде напред.
Logan.
Logan.

Брой мнения : 73
Join date : 01.07.2013

Върнете се в началото Go down

Стая 604       Empty Re: Стая 604

Писане by Katalina Нед Юли 07, 2013 3:28 pm

Бутна ръката му,не беше заради парите,не бе тук заради тях,не спеше с него заради тях,не че можеше да се нарече секс,той просто вземаше,но нещо в този мъж и подсказваше ,че не трябва да си тръгва,че трябва да научи повече
-Върви по дяволите с парите си,не ми трябва изповедник,нито пари ... явно твоето минало обаче е прекалено черно ,превърнало те е в кретен с главно К или това или е била жена,защото не може бивш тюлен да се държи като задник ако не го е зарязала жена ...
Имаше малко информация за него по новия си предавател,явно бяха изровили нещо за Логан и тя можеше да го използва срещу него
-Размътили са ти мозъка и ти не се бориш срещу това
Katalina
Katalina

Брой мнения : 567
Join date : 11.01.2013
Age : 34
Местожителство : Ню Йорк

Върнете се в началото Go down

Стая 604       Empty Re: Стая 604

Писане by Logan. Нед Юли 07, 2013 3:34 pm

Присви очи,защото знаеше,че тя знае само псевдонима му,всъщност никъде не присъстваше Логан или Логън отдавна беше мъртъв,това беше името на покойния му другар,който се пиеше изчезнал във войната но всъщност беше мъртъв. Толкова мъртъв,че цялото му тяло беше разпиляно из пустинята:
-Жените са кучки...
Констатира той:
-Гледат само своите интереси и ти си такава. Гледаш своя шибан интерес.
Захвърли и парите в лицето:
-Обирай си крушите,преди да си си изпросила нещо повече от изнасилване. Не си ми нужна,като не ми беше нужна и оная курва.
Logan.
Logan.

Брой мнения : 73
Join date : 01.07.2013

Върнете се в началото Go down

Стая 604       Empty Re: Стая 604

Писане by Katalina Нед Юли 07, 2013 3:42 pm

Той обаче си изпроси шамар и то не лек,Кат бе обучена да се бие и можеше да засегне дори силен мъж като него с един обикновен шамар,но този който тя стовари върху лицето му не бе никак лек и безобииден,ударът отекна в стаята,а лицето му се зачерви доста повече от очакваното
-Не смей да обиждаш,не съди за всички по една,ако си се държал по този идиотски начин нищо чудно че те е зарязала.....само че ,аз ще ти докажа че не всички са еднакви ...да имам интерес и ще го преследвам и в момента това си ти ,давай!Какво ще ми направиш за да ме махгнеш от тук?Хотела наш,на кучките както ни наричаш...ще си тръгна щом аз поискам
Katalina
Katalina

Брой мнения : 567
Join date : 11.01.2013
Age : 34
Местожителство : Ню Йорк

Върнете се в началото Go down

Стая 604       Empty Re: Стая 604

Писане by Logan. Нед Юли 07, 2013 3:50 pm

Ехей! Тя можела да удря и силно,само че на лицето му се изписа усмивка,въпреки че се бе прехапал и кръвта нахлу в устата му. Преглътна я,като от едната страна се спусна една капка кръв. Избърса я с ръката си,като се усмихна дяволски:
-Брей,голяма куражлийка си била?
Извъртя я,като с едната си ръка хвана двете и ръце и ги притисна за леглото:
-Ще си платиш за това малката...
Но тя не се даде ритна го в слабините,за няколко минути го разконцентрира. Колкото да му нанесе няколко удара но тогава се засили и отвъртя един силен шамар,като я повали на земята. Всъщност не искаше да е толкова силен но рефлексите просто бяха толкова силни.
Logan.
Logan.

Брой мнения : 73
Join date : 01.07.2013

Върнете се в началото Go down

Стая 604       Empty Re: Стая 604

Писане by Katalina Нед Юли 07, 2013 4:20 pm

Явно не се бе сблъсквал до сега с жена която да посмее да му отвърне и за това не реагира на мига,а дори да бе ,Кат бе готова.Не обичаше да и се налагат и той нямаше да го стори,можеше да я удря както и направи и да си признае я заболя ,но нямаше да е слаба пред него.Вероятно очакваше да се свие на леглото след удара който и нанесе и да се разплаче,но Кат се усмихна срещу него и изплю кръвта от устата си
-Сега по-добре ли се чувстваш ?Удари жена и тя не е в краката ти за да моли да не я нараняваш...не плаче като разглезено дете...и ти се наричаш мъж...
Докато той я гледаше Кат не се поколеба да отвърне ,но не само с ритник но и с доста добър тукат в лицето,дори да я заболя малко не съжали да удара
Katalina
Katalina

Брой мнения : 567
Join date : 11.01.2013
Age : 34
Местожителство : Ню Йорк

Върнете се в началото Go down

Стая 604       Empty Re: Стая 604

Писане by Logan. Нед Юли 07, 2013 4:27 pm

Ударите не спряха и боя също,той и отвърна но знаеше,че ако продължи,щеше да я убие,а това не трябваше да се случва,не че не бе убивал жена но в хотел в който я познавах и управляваше не се оказваше добра идея. Хвана я,като я метна на гърба си,получи няколко удара,когато я стовари на стола. Дръпна долния чаршаф и я завърза за стола,без да може да помръдне. Щом се изправи отмести косата си назад,целия бе потен,в следи от кръв,с рани както и тя:
-Не ми се иска да те убивам!
Наля си чаша с уиски:
-Успокой се малката...
Logan.
Logan.

Брой мнения : 73
Join date : 01.07.2013

Върнете се в началото Go down

Стая 604       Empty Re: Стая 604

Писане by Katalina Нед Юли 07, 2013 4:33 pm

-Да ме убиеш?Давай!Няма да съм първата нали?Но ти гарантирам ,че ще съм последната
Той омекваше и Кат видя това,за това и реши да не се отвързва,ако знаеше поне малко повече за нея щеше да знае ,че чаршафа няма да я затрудни особено много,но не биваше да разбира много за умения та и по оцеляване сред мъже като него
-Аз да се успокоя,господин железен аз съм спокойна,но ти си потен,кървящ и.... - погледна към мъжествеността му - Възбуден ...май боя ти доставя удоволствие ...е сега е удобен момент да вземеш каквото искаш дори по бързо и от преди малко...сега не мога да се съпротивлявам кой знае колко нали?
Най-демонстративно Кат разтвори крака и го удостои с гледка която със сигурност му харесваше ....
Katalina
Katalina

Брой мнения : 567
Join date : 11.01.2013
Age : 34
Местожителство : Ню Йорк

Върнете се в началото Go down

Стая 604       Empty Re: Стая 604

Писане by Logan. Нед Юли 07, 2013 4:55 pm

Не можеше да отрече,че е възбуден,нямаше как и да го скрие,защото мъжествеността му потрепна,щом тя си разтвори краката и му разкри гледка,която не бе виждал така открито. Да бе мярвал няколко погледа но не и така,напълно на показ,подобно на филмите на който разпускаше парата. Облиза долната си устна. Едно не можеше да отрече на жените умееха да използват нежността си и да уцелват слабото място на мъжете. Сексапила е най-силното оръжие. По дяволите толкова секси му се струваше в този момент,че той не можеше да устой ни най-малко. Само че се оказа готов да открие нещо за себе си и това до някъде не му допадаше. Приближи се към нея,като ръката му премина по вътрешната страна на бедрото и. Пръстите му скоро стигнаха до нежното и местенце,премина по влажните и устни,като раздели устните и. Облиза долната си устна,защото за първи път му се стори,че бързината не му дава нищо,че не можеше да се наслади,както сега:
-По дяволите,дяволска жена си ти.
Отдръпна се от яд,че пренебрегваше същността си,да чука без да придава ни най-малко нежност.
Logan.
Logan.

Брой мнения : 73
Join date : 01.07.2013

Върнете се в началото Go down

Стая 604       Empty Re: Стая 604

Писане by Katalina Нед Юли 07, 2013 5:00 pm

-Още нищо не знаеш за мен и дявола скъпи...но знаеш че го искаш...
Когато я докосна на Кат и хареса и това и пролича,а Логан го видя,видя това което отказваше да види и скоро много скоро щеше да се предаде пред метода на жената пред него ...знаеше че този път иска да вижда какво прави с нея,какво прави за всяка жена когато не е груб и докосва нежно...не че тя не харесваше боя и страстта която изпита,желанието да го целува и удря едновременно,той също го усети но и за това имаше време,сега трябваше да извади на показ нежната му страна
-Притесняваш ли се?Знаеш че ти харесва драги,не спирай сега ...
Katalina
Katalina

Брой мнения : 567
Join date : 11.01.2013
Age : 34
Местожителство : Ню Йорк

Върнете се в началото Go down

Стая 604       Empty Re: Стая 604

Писане by Logan. Нед Юли 07, 2013 5:15 pm

Изръмжа не му хареса това,че беше права и не вярваше,че една жена може да направи подобно нещо,да го накара да бъде нежен. Той не можеше да е нежен,не е в неговата природа да е нежен,не се получаваше. Но явно тя знаеше,как и той се пропукваше,като малко яйце във вряща вода. Върна се,като отново я погали,пръта му нежно намери пътя към входа и като бавно се задвижи,бавно и внимателно,за да я усети. Отдавана не бе го правил,може би повече от 10 години не бе усещал така жена. Толкова нежна,толкова мокра,толкова стегната и наистина мека. Изръмжа,защото усети мъжествеността си да пулсира,вързана безпомощна още повече го побъркваше но не му бе удобно да я докосне с език,а не искаше да я отвързва. Всъщност бе готов да я обладае но трябваше да я развърже. За това я отвърза но я хвана и я дръпна към леглото,искаше да я повали с гръб към себе си но тя се извъртя. Прихвана краката и,като я дръпна към себе си. Зарови главата си в нейните бедра,като езика му започна безпощадно и без свян да прониква в нея и да пие от соковете и. Омаян от всичко не спираше,всъщност много му харесваше.
Logan.
Logan.

Брой мнения : 73
Join date : 01.07.2013

Върнете се в началото Go down

Стая 604       Empty Re: Стая 604

Писане by Katalina Нед Юли 07, 2013 5:24 pm

Искаше отново да не я гледа,но този път Кат бе подготвена и се извъртя доста бързо и той не можа да я спре,не го спря и тя когато усети узика му в тялото си,напротив...отпусна се в ръцете му и разтвори бедра за да му даде достъп още повече до себе си.Но тази игра не допадаше много,ако искаше да го пречупи трябваше да го притисне повече,за това когато усети че не издържа го бутна назад и той се удари в бюрото,Кат не чакаше много,тръгна след него като не го остави да протестира а свали панталона му,видя облекчението в очите му,беше огромен и тя знаеше ,бе усетила вече веднъж мощта му...искаше да му даде облекчение ,но опиташе ли с устни рискуваше да свърши бързо,но пък знаеше че пак може да го възбуди,за това приклекна без да го пита и да иска разрешение и го пое с устни
Katalina
Katalina

Брой мнения : 567
Join date : 11.01.2013
Age : 34
Местожителство : Ню Йорк

Върнете се в началото Go down

Стая 604       Empty Re: Стая 604

Писане by Logan. Нед Юли 07, 2013 5:40 pm

Не го очакваше бунта продължаваше но остана доста не въоръжен,когато тя се оказа толкова близо до мъжествеността му. Не можеше да мръдне,нямаше да си рискува достойнството,а докато тя се държеше така нямаше да се противи. Усещането се оказа влудяваща,до сега му бяха духали но не с такова чувство,не и по този начин,обикновено хващаше главата на жената и я натискаше. Изръмжа от удоволствие,като се прихвана за края на раклата:
-Малка..много малка...
Искаше да я обиди но не му се получи,хвана я за косата но само за секунда,изкуши се да я целуне но я хвана и я бутна отново към леглото,разтвори краката и и бясно влезе в нея,много бясно но този път беше с лице към нея. Започна да се движи бавно и полека.
Logan.
Logan.

Брой мнения : 73
Join date : 01.07.2013

Върнете се в началото Go down

Стая 604       Empty Re: Стая 604

Писане by Katalina Нед Юли 07, 2013 5:45 pm

Имаше напредък,макар да не я остави много да го задоволи преди да я обладае отново все пак си бе нещо и това и допадна,другия път щеше да и има повече доверие...
Дори сега действаше нежно,не я докосваше по устните но и това не и пречеше,важното бе че я чукаше малко по бавно и не така грубо както пъврия път,гледаше я в очите и Кат се възпозва като му се усмихна,погали бузите му и обви ръце около врата му ,а краката и около кръста му докато навлизаше в нея,самата тя го подтикна да се задвижи малко по живо,одраска леко гърба му и усети пулсацията му в себе си ...
-Малка и лоша а ?
Katalina
Katalina

Брой мнения : 567
Join date : 11.01.2013
Age : 34
Местожителство : Ню Йорк

Върнете се в началото Go down

Стая 604       Empty Re: Стая 604

Писане by Logan. Нед Юли 07, 2013 5:54 pm

За първи път се замисли над това тя да получи удоволствие,не беше сигурен дали жена може да получи удоволствие от него. Той беше един грубиян,един ужасен и див грубиян. Нежността му се оказа малотрайна,щом усети отново удоволствието си,което е на път,се забърза,прихвана я за дупето и се задвижи по диво в нея но този път я гледаше,този път остави очите и да шарят по него,и по неговото тяло. Ръцете и се бяха прихванали за него здраво но той не можеше да се контролира. Само успя за малко да сложи ръка на гърдите и,като се заигра с зърното и:
-Дяволска жена!
Простена той и за първи път от толкова години се наведе и я целуна по врата или по скоро леко я ухапа от удоволствие. В последния момент се измъкна за да не свърши в нея.
Logan.
Logan.

Брой мнения : 73
Join date : 01.07.2013

Върнете се в началото Go down

Стая 604       Empty Re: Стая 604

Писане by Katalina Нед Юли 07, 2013 6:05 pm

-О,нищо не знаеш още ...
Но нямаше да го насилва,знаеше че и това е много за него,позволи си да я докосне по врата с устни,макар да не я целуна а само да я гризна леко беше огромен напредък...
Остана легнала на леглото гледайки го как се движи из стаята,дори не се покри,нямаше от какво
-Лошо ли беше?Нарани ли се като бе нежен?
Katalina
Katalina

Брой мнения : 567
Join date : 11.01.2013
Age : 34
Местожителство : Ню Йорк

Върнете се в началото Go down

Стая 604       Empty Re: Стая 604

Писане by Logan. Нед Юли 07, 2013 6:12 pm

-Не ми говори като на дете!
Изръмжа той,като взе една цигара и огледа пораженията по тялото си,малката котка до одраска и то много здраво,нямаше да му е за сефте но се учуди,че бе голям коражлийка:
-Май не си само курва?
Обърна се,като издиша:
-Приличаш ми на полицайка не ти липсва хъс и удряш доста добре.
Logan.
Logan.

Брой мнения : 73
Join date : 01.07.2013

Върнете се в началото Go down

Стая 604       Empty Re: Стая 604

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите